«Рука допомоги»: кременчужанам і надалі допомагатимуть працевлаштуватися

Метою проекту є надання допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні або започаткуванні власної справи.

У Полтавській області продовжено строк проведення пілотного проекту
«Рука допомоги»із залучення до роботи непрацюючих працездатних громадян до 31 грудня 2018 року.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Кременчука, метою проекту є надання допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні або започаткуванні власної справи.

Головним запропонованим механізмом стимулювання до повернення на ринок праці є надання учасникам пілотного проекту безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Для участі в пілотному проекті щодо працевлаштування, зазначеним особам необхідно звернутися до управлінь соціального захисту населення за місцем фактичного проживання/перебування та подати відповідну заяву. Управління соціального захисту населення формує списки осіб, які виявили бажання взяти участь у пілотному проекті та надають Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, які в свою чергу направляють зазначені списки до обласного центру зайнятості.
Залучення учасників пілотного проекту до роботи здійснюється державною службою зайнятості.
також наголошують, що дохід за шість місяців, отриманий учасником пілотного проекту у період участі в пілотному проекті, не враховується під час призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Більш детальну інформацію можна отримати в управліннях соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Автозаводського та Крюківського районів.

Телефони для довідок:
УСЗН Автозаводського району 77  – 29 – 95;
УСЗН Крюківського району 61 – 363, 60 – 120.

Все по темі: "Рука допомоги"  Кременчук  працевлаштування 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин