Калькулятор комунальних витрат на сайті ЦНАП

На сайті Кременчуцького центру надання адміністративних послуг можна можна самостійно розрахувати розмір субсидії.

Про це зазначено на сторінці центру у Facebook. А також надано пояснення щодо надання субсидій та куди звертатися по неї уперше.

«Згідно із законодавством України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу.

Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.
Житлово-комунальна субсидія оформляється на одного з зареєстрованих членів домогосподарства (сім’ї), на ім’я якого відкрито особові рахунки на оплату комунальних послуг. Квартиронаймачі, які сплачують комунальні послуги відповідно до договору оренди, також мають право на надання субсидії.
Кременчужанам, які звертаються за оформленням субсидії вперше, необхідно звернутися до Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» та замовити послуги 58/59 – 01 відповідно до району місця реєстрації. Також у Центрі (каб. 124) можна отримати детальну інформацію та консультацію з питань оформлення та призначення усіх соціальних допомог в уповноважених працівників управлінь соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів у вівторок, середу, четвер та п’ятницю з 8.00 до 12.00.
УВАГА! Також розрахувати розмір субсидії можна самостійно. Для цього на сайті ЦНАП cnap–kremen.gov.ua обрати вкладку «Online послуги» → Державні послуги → Калькулятор комунальних витрат та субсидій», – зазначається в повідомленні.

Все по темі: пільги  послуга  субсидія  ЦНАП 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин