Коли тіло просить допомоги

Організм людини – це складний механізм із численними процесами, які часто функціонують в один і той же час, незалежно один від одного. Коли із ним щось не так, зазвичай ми це відчуваємо. Проте багато людей не звертають увагу на ознаки, які подає їхнє тіло, і часто діють занадто пізно.
Тож 10 важливих сигналів, які не варто ігнорувати.

Суха шкіра

Суха шкіра є ознакою дефіциту вітаміну Е. Їжте більше мигдалю, насіння, капусти, рослинної олії, шпинату, риби і яєць, щоб поповнити запаси вітаміну у вашому організмі.

Ламке волосся і нігті

Ця проблема зазвичай викликана недостатнім рівнем вітаміну D і кальцію. Щоб усунути її, потрібно споживати картоплю і броколі, пророслу пшеницю і зерно, пити сире коров’яче молоко, кефір і йогурт.

Хочеться солодощів

Коли ваша нервова система виснажена і потребує енергії, вона вимагає солодкого. Це не означає, що ви повинні негайно схопити шоколадку. Краще з’їсти трохи меду або темний шоколад, щоб зменшити потяг до солодкого.

Пристрасть до кислого

Якщо раптом захотілося кислої їжі, у вас, імовірно, проблеми з печінкою або жовчним міхуром. Щоб вирішити їх, вживайте більше лимонів і чорниці.

Хочеться морепродуктів

Такий симптом є результатом дефіциту йоду. Тож варто вживати сухі водорості, морські боби, тунець і тріску.

Кровоточать ясна

Зазвичай це ознака дефіциту вітаміну С. Тому переконайтеся, що ви щодня їсте достатньо капусти, броколі, ківі, ягід, помідорів, гороху і папаї.

Хочеться солоної їжі

Може свідчити про запалення або інфекції у статевій системі або сечовивідних шляхів.

Дратівливість, судоми ніг, низька якість сну

Ці проблеми викликані дефіцитом калію і магнію в організмі. Для того, щоб поповнити запаси обох мінералів, варто вживати більше капусти, горіхів, шпинату, лляного насіння, насіння соняшнику і мигдаль.

Суха шкіра на ліктях

Якщо ви помітили, що лікті занадто сухі, це ознака нестачі вітамінів А і С. Додайте до раціону гарбуз, апельсини й абрикоси, щоб вирішити цю проблему.

Сирі продукти

Якщо хочеться споживати сирі продукти, можна заспокоїти шлунок за допомогою сирих фруктів і овочів.

Все по темі: здоров’я  Їжа  цікаво 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин