На зимовій Олімпіаді-2018 українець пройшов у фінал

Олександр Абраменко виходить у фінал повітряної акробатики.

На зимовій Олімпіаді в Пхенчхан сьогодні, 17 лютого, почали змагатися майстри фрістайлу в повітряної акробатики. Єдиний представник України в цьому виді, Олександр Абраменко з Миколаєва за підсумками двох перших раундів кваліфікації завоював право виступати у фіналі, повідомляє Інформ-UA. Всього в фінальний раунд виходять 12 фрістайлістов. 6 за підсумками перших двох раундів кваліфікації. Ще 6 фіналістів повинні будуть визначитися завтра, в третьому і четвертому раунді кваліфікації. Абраменко не став відкладати рішення першої турнірної задачі на завтра, і сьогодні зміг зайняти місце в топ-6. Тепер наш повітряний акробат може повністю зосередитися на завтрашніх фіналах. Формат змагань передбачає проведення трьох фіналів. Після першого, де братимуть участь 12 атлетів 9 кращих стрибунів пройдуть у другий фінал. Потім, за підсумками наступного раунду тільки 6 кращих отримають право виступати в третьому, великому фіналі, де ця шістка і визначить володарів Олімпійських медалей. Особливість турніру в фрістайлі в повітряної акробатики полягає в тому, що в кожному з трьох фіналів спортсмен повинен показати новий стрибок, нову комбінацію обертань і елементів. Для Абраменко Олімпіада в Пхёнхане вже четверта за рахунком. Кращий результат на Олімпійських іграх Олександр показав 4 роки тому в Сочі, де він зайняв 6 місце.

На даним момент кращий результат в нашій збірній на Олімпіаді в Кореї показав наймолодший учасник української команди. 19-річний скелетоніст Владислав Гераскевич на першій для себе Олімпіаді посів високе 12 місце. Тепер вже точно можна сказати, що Олександр Абраменко як мінімум повторив результат Гераскевич, але, з огляду на рівень і досвід нашого спортсмена з Миколаєва у нас є всі підстави чекати від Абраменко завтра високих результатів.