Особлива Масляна для особливих дітей

Зі святом Масляної веселими розвагами та смачними частуваннями дітей з особливими потребами привітав Всеукраїнський фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин учора, 16 лютого.

«Спінер»-коло, перемога над «свинами», які вкрали інгредієнти для млинців, «вимішування» різнокольорових заготовок та «чучелко» Марени власними руками, а на завершення – мильні бульбашки та яскраве конфеті – так зустрічали свято Масляної діти різного віку з особливими потребами.

«Ми вже експерти у веселих святкуваннях, – розповів Ваня. – Ми любимо збиратися разом. І на Масляну збираємося вже не перший рік. Таке свято уже стало для нас традиційним, і нам воно дуже подобається».

«Ми дуже вдячні благодійному фонду «Джерело Дніпра», Володимиру Митрофановичу та всім організаторам свята, – ділилися враженнями батьки дітей з особливими потребами. – Це чудова можливість для наших дітей повеселитися, порадіти, зустрітися разом – їм це дуже подобається – і на святкуванні Масляної, і на спортивних змаганнях».

У свою чергу, зі словами вітання від імені Почесного Президента Всеукраїнського фонду «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина до всіх присутніх звернулася представник фонду: «Дорогі друзі! Наприкінці зими настало одне з найяскравіших свят – широка Масляна. Це чудове свято гучних веселощів. Бажаю, щоб у житті було стільки радості й достатку, скільки спечених усіма разом у це свято млинців. Нехай у душі оселиться весна, а очі сяють теплом і щастям. Бажаю, щоб ваше життя йшло, як по маслу – легко й насичене цікавими подіями».

Після конкурсів на дітей та їхніх батьків чекало традиційне для Масляної та улюблене багатьма  частування – млинці. А ще приємний смачний сюрприз, який кожен забрав із собою.

 

Все по темі: благодійність  Джерело Дніпра  діти  Масляна  свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин