Аеропорт «Полтава» здійснить перший міжнародний рейс вже в травні

Керівництво аеропорту «Полтава» проводить підготовку для запуску першого міжнародного рейсу, який відбудеться в травні чинного року за направленням Полтава-Анталія.

Про це повідомляє «Інформ-UA», посилаючись на «Центр транспортних стратегій».

Дотримуючись словами Андрія Песоцького, який обіймає посаду першого заступника керівника Полтавської ОДА, незважаючи на обмежені часові рамки, амбітне завдання по запуску першого міжнародного авіарейсу Полтава – Анталія буде втілена в життя вже в травні 2018.

Відзначається, що для цього в полтавський аеропорт прибули директор туристичного агентства під назвою «Join Up!» Дмитро Сероухов, а також Тарас Стригуненко, виконуючий обов’язки комерційного директора авіакомпанії Yanair. В ході зустрічі були обговорені ряд кроків для того, щоб поліпшити інфраструктуру аеропорту. Андрій Песоцький розповів про те, що піднімалися питання щодо першочергових ремонтів на території аеровокзалів, включаючи злітну смугу.

Також було остаточно визначено розміщення зон прильоту і вильоту для міжнародних авіарейсів, у тому числі ряд зон, де будуть обслуговувати авіапасажирів внутрішніх перельотів. У зв’язку з цим в підготовлений план, на якому вказується розміщення службових офісів, необхідно буде внести деякі зміни, щоб забезпечити комфорт громадян. Звертається увага на те, що сходи, яка буде вести на 2-й поверх терміналу, розділять навпіл. Таке рішення надасть людям можливість після того, як вони пройшли державний кордон, не зустрічатися з співробітниками аеропорту. Більш того, на території 2-го поверху можна буде попити кави і залишити діток в ігровій зоні.

Все по темі: аеропорт  літак  переліт  Полтава 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин