Астрологiчний прогноз на 19-25 лютого

ОВЕН
Цього тижня буде корисно зайнятися розширенням кола спiлкування. У вiвторок, п’ятницю i суботу ви зможете проявити себе в багатьох галузях, але спершу варто зайнятися будинком i сім’єю. У понедiлок i середу, навпаки, краще зосередитися на роботi, виконуючи її максимально ретельно. У четвер, щоб уникнути нерозв’язних проблем у майбутньому, рекомендується не брати на себе жодних зобов`язань.

ТЕЛЕЦЬ
Цього тижня вам необхiдно прислухатися до голосу розуму. Не пiддайтеся емоцiям i першим враженням, вони можуть виявитися помилковими. Щоб таємнi недоброзичливцi не застали вас зненацька, мобiлiзуйте свiй розум i сили, приготуйтеся вiдбити всi атаки негативу, плiток i чуток. Наприкiнцi тижня ви вiдчуєте пiдвищення життєвого тонусу, а невеликi труднощі у справах залишаться у минулому. Будьте уважнiшi до старшого поколiння.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня буде чимало роботи, доведеться з’ясовувати безлiч рiзноманiтних питань i ухвалювати відповідальні рішення. Проте це будуть цiкавi проекти, ви познайомитеся з талановитими людьми. Настає час осмислення цiнностей. Доведеться продемонструвати наполегливiсть i упевненiсть у своїх силах. У вихiднi вiрогiднi приємнi подiї.

РАК
Цього тижня висока працездатнiсть i гарний настрiй стануть гарантiєю успiшностi в багатьох сферах дiяльностi. У понедiлок i середу спробуйте не вiддалятися вiд колег по роботi, оскiльки в данiй ситуацiї найкращим рiшенням виявиться колективне. У вiвторок не час нагадувати начальству про свої досягнення, вашi намiри можуть неправильно зрозуміти. У вихiднi спробуйте видiлити час, щоб спланувати найближче майбутнє.

ЛЕВ
Справи нинi йтимуть легко i цiкаво. Намагайтеся навiть на робочому мiсцi залишатися товариським. Проте не витрачайте на розмови дуже багато часу. Придiляйте бiльше уваги дiловим партнерам. Якщо ви працюєте в одному колективi з активними людьми, то досягнути успiху буде легко. Ближче до п’ятницi можлива пропозицiя, пов’язана з дальнiми подорожами. Добре її обдумайте. У вихiднi новi враження пiдуть вам на користь.

ДIВА
Понедiлок вдалий для початку нових проектiв. У вiвторок вашi можливостi розширяться – це може стосуватися вашої роботи або особистих стосунків. У середу краще не вiдстоювати права, а зайнятися конкретною справою. Якщо ви хочете вирiшити житлову проблему, то цього тижня можна починати утiлювати вашi задуми. Але мрiючи про щось грандiозне, правильно розрахуйте свої сили.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня вам доведеться зважати не тiльки на свою думку, час почути людей, які знаходяться навколо. Уже у понедiлок важливо вирiшити складнi питання відносин із партнерами, причому вони можуть виявитися достатньо активними i напористими. У середу терпiння i конструктивний дiалог принесуть значно бiльше користi, нiж вiдкритий опiр i наполегливе вiдстоювання власних позицiй. У четвер спробуйте проявляти чуйнiсть i альтруїзм стосовно близьких людей. У недiлю виявиться плiдним спiлкування у вузькому дружньому колi.

СКОРПIОН
Краще почати новий тиждень не з чистого аркуша, а з нового витка в кар’єрi. Досить вдалий час для пiдбиття пiдсумкiв. Ви досягли успiхiв на роботi, укрiпили свiй авторитет i вплив. Тепер можете трохи розслабитися i вiдпочити. Не занурюйтеся з головою в чужi проблеми. Подумайте про поїздку в теплi країни.

СТРIЛЕЦЬ
У першiй половинi тижня будьте обережнi в дiях i висловлюваннях. Прагнiть уникнути конфлiктних ситуацiй. Зiрки радять почекати з дальнiми подорожами до недiлi, оскiльки вони не виправдають ваші очiкування і дуже втомлять. Цього тижня можливий вагомий прибуток вiд сумiсного бiзнесу з енергiйними партнерами. Проте вiд ризикованих проектiв із домiшком авантюризму краще вiдмовитися. Присвятiть бiльше часу будинку i сiмейним справам.

КОЗЕРIГ
Ваша схильнiсть до побудови повiтряних замкiв може обернутися купою справ, які доведеться вирішувати упродовж усього тижня. Намагайтеся не втратити можливість закласти фундамент вашого майбутнього добробуту i соцiального росту. Не дайте конкурентам обiйти вас, докладiть усi зусилля для того, щоб вашi iдеї i розробки зацiкавили начальство або спонсорiв. Прислухайтеся до мудрих порад старших родичiв i використайте їх на практицi.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Не чiпляйтеся за старе, вiд змiн в особистiй i професiйнiй дiяльностi ви тiльки виграєте. Органiзуйте зустрiч старих друзiв, вiд одного з них ви почуєте корисну пораду. У четвер традицiйний пiдхiд до вирiшення проблеми може виявитися невдалим, можливо, вам варто змінити свої погляди. У вихiднi зiрки рекомендують активно розважатися, подорожувати i брати участь у свiтському життi.

РИБИ
Цього тижня ви можете виявити у себе новi таланти, спробуйте їх проявити i розвинути. У понедiлок i у вiвторок будьте обережнi, вас провокуватимуть на конфлiкт. У цi днi прагнiть бути терплячішими i скромнiшими, ситуацiєю керуватимуть iншi, вам не варто завзято вiдстоювати свої права. У суботу не рекомендується обговорювати важливi справи i проекти з людьми, вiд яких залежить їхнє втiлення. У недiлю вас порадує спiлкування з дiтьми.

Все по темі: Гороскоп  передбачення  цікаво 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин