Кременчук – місто закоханих!

11 лютого в нічному клубі «Джос» відбувся великий фінал конкурсу «Найромантичніша пара Кременчук – 2018», який другий рік поспіль проводять за ініціативи громадського руху «АЙ ЛАВ КРЕМЕНЧУК».

Цього року в конкурсі взяла участь 31 закохана пара, у фінал же пройшли лише 7 із них.
7 пар, які зарядили енергією любові всіх присутніх цього вечора у клубі й поставили дуже нелегке завдання перед журі конкурсу – обрати кращих.
«Найромантичнішою парою Кременчук – 2018» заслужено стала пара молодих і закоханих один в одного спортсменів – Артема і Каті, які займаються змішаними єдиноборствами. Вони познайомилися на тренуванні і з тих пір нерозлучні. Спортсмени підкорили журі своєю креативністю і ніжністю один до одного. Це справжнє кохання!
Також паралельно тривало голосування на сайті «Кременчуг.Тудей» за звання «Найромантичніша пара Інтернету Кременчук – 2018». Із результатом 335 голосів перемогла яскрава пара Володимира та Аліни. Аліна – кременчужанка, Володимир же приїхав знайомитися до неї із сусідніх Горішніх Плавнів, та так і залишився. Разом вони вже півтора року.
Організатор конкурсу Андрій Редькін зауважив: «Цього року пари проявили себе особливо щиро і, не соромлячись, ділилися своїми почуттями з навколишніми. Це прекрасно, коли в наш непростий час у наших серцях, незважаючи ні на що, живе любов. Пари своїм прикладом знову довели, що Кременчук – це місто миру і любові».
Усі учасники фіналу отримали спеціальні подарунки до Дня Святого Валентина від партнерів конкурсу – магазину взуття та аксесуарів «PREGO» (ТЦ «Амстор») і прекрасні букети від магазину «Vip Rose».
Переможців чекав особливий сюрприз – вони отримали квитки на найромантичніший балет усіх часів «Ромео і Джульєтта» і, звичайно ж, ексклюзивні бейсболки від «АЙ ЛАВ КРЕМЕНЧУК» із написами «Найромантичніший» і «Найромантичніша».

Все по темі: конкурс  кохання  пара  романтика  цікаво 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин