Пхьончхан-2018. Перша медаль для України і золота!

Після провалів наших біатлоністів, фрістайлист Олександр Абраменко став чи не єдиною надією України на олімпійську медаль в Пхьончхані.

В першому фінальному раунді українець стартував третім і показав результат 125.67 – третє місце, в наступний раунд пройшло 9 спортсменів.

В другому фіналі наш спортсмен виступив навіть трішки краще – 125.79. Це принесло йому четверте місце і вихід в третій, вирішальний раунд змагань, в який пройшло шість найкращих фрістайлістів.

В суперфіналі Абраменко стартував третім і показав свій найкращий результат у фіналі – 128.51. Олександр вийшов на перше місце, далі два його суперники виступили не вдало, але Цзя Цзунян виконав свій стрибок досить якісно.

Довге очікування і китаєць стає другим, а Абраменко приносить Україні таке важливо золото! Браво Олександр!