Сліпій собачці із кременчуцького Спецсервісу потрібен господар

Потрапила вона до Спецсервісу 30 серпня.

На даний момент у КП «Спецсервіс Кременчук» знаходиться шість абсолютно сліпих собак, чотири з них – старенькі, один – хлопець середнього віку, і зовсім молоденька собачка – Лисичка (https://www.facebook.com/marina.kozhushko.7/posts/1335615903216758).

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник служби відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», вона поступила до них 30 серпня, худенька, як скелет, в стані сильного стресу. Явно була домашньою і вихованої, але, виявилася на вулиці і ніхто її не шукав.

Працівники Спецсервісу дуже сподівалися, що сліпота – наслідок виснаження і авітамінозу, і при правильному догляді і лікуванні, зір повернеться. Але, на жаль… Лисичка поправилася, покращала, заспокоїлася, але так і залишилася сліпою.

Це маленька, дуже симпатична собачка, до сліз зворушлива… Вона трохи полохлива, адже весь її навколишній світ, це темрява. Ми не знаємо, що з нею сталося до Спецсервісу, судячи з усього, щось дуже погане. Лисичка часто здригається і в паніці намагається сховатися, але коли береш її на руки, заспокоюється і довірливо притискається. Взагалі, на знайомій території собачка поводиться спокійно і впевнено, дуже тягнеться до людей.

«Ми регулярно стаємо свідками чудес, – пише Марина Кожушко, – коли, чудові люди забирають у нас зовсім старих, хворих собак, або інвалідів, – і дуже люблять. Ми мріємо і чекаємо, коли ж прийдуть за нашої Лисичкою.

Всім відома істина – будь-яка жива істота, втрачаючи зір, слух, здатність рухатися і так далі, набуває інші чудові якості – інтуїцію, любов і незвичайну прихильність до того, хто про них піклується. Всі, у кого в родині жили собаки-інваліди, знають, як вони вміють любити, якими вірними друзями вони стають, скільки радості і світла приносять в життя!

Всі бажаючіможуть приходити і знайомитися з Личсичкою, або ж забрати її до себе.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21– 97 – черговий телефон, Спецсервіс.

098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Владимировна, начальник служби відлову і уримання.

Все по темі: КП «Спецсервіс-Кременчук»  потрібен господар  собачка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин