Дайджест податкових новин

Запрошуємо на тренінги!

Кременчуцька ОДПІ повідомляє про запровадження проведення для суб’єктів господарювання тренінгів з питань подання звітності в електронному вигляді.

Щосереди з 10:00 год. до 11:00 год. фахівці Кременчуцької ОДПІ надають інформаційну та практичну допомогу платникам щодо основ користування електронним цифровим підписом, подання звітності засобами електронного зв’язку, використання  електронних сервісів ДФС України.

Для участі в тренінгу необхідно здійснити попередній запис за телефонами: (0536)- 74-22-17 або 74-23-90.

Запрошуємо усіх охочих на практичні навчання, які проводяться у центрі обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ за  адресою: м.Кременчук, вул. Троїцька, 76, секція 2.

Оцініть переваги подання електронної звітності на власному досвіді!

Податковою міліцією Кременчука забезпечено відшкодування державі 3,7 мільйонів гривень завданих збитків ті ліквідовано 5 підпільних виробництв

Протягом 2017 року за матеріалами працівників оперативного управління Кременчуцької ОДПІ до ЄРДР внесено 26 кримінальних проваджень, по 13 кримінальних провадженнях оголошено підозри та кримінальні провадження направлено до суду.По закінчених кримінальних провадженнях стягнуто збитків  в сумі  3, 7млн. грн.

З незаконного обігу вилучено ТМЦ підакцизної групи на суму 8,1 млн. тис. грн., в т.ч.: ПММ на суму 1,1  млн. грн.; тютюнових виробів на суму 70 тис. грн.; лікеро-горілчаних напоїв на суму 0,5 млн. грн.

Виявлено 2 «підпільних»  цехи з виготовлення  горілчаних напоїв та 3  «підпільні» АЗС.  

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у семінарі!

21 лютого 2018 року у м. Дніпрі за адресою:  вул. Шолом-Алейхема, 4/26,     Конференц-зал Культурно-ділового центру «Мінора», відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ» (далі – форум).

У  заході візьмуть участь провідні фахівці Державної фіскальної служби України.

Учасники форуму отримають:

– роз’яснення щодо новацій трансфертного ціноутворення, зокрема у визначенні пов’язаних осіб, обсягу контрольованих  операцій, самостійного коригування ціни, змін у процедурі попереднього узгодження ціноутворення;

– аналіз змін до Податкового кодексу з податку на прибуток;

– інформацію щодо нових термінів формування податкового кредиту, відображення коригувань та виправлень у податковій звітності з ПДВ тощо.

Початок форуму о 09 год. 30 хв., реєстрація учасників з 08 год. 30 хв.

За довідками звертатися у Філію ДП «Сервісно-видавничий Центр» у Полтавській області за тел.: (0532)59-42-78; (0532)60-98-71, відповідальна особа — Троян Тетяна Анатоліївна.  

 

Питання легалізації трудових відносин та заробітної плати  не втрачає актуальності

За січень 2018 року  податківці  взяли  участь у 4 спільних рейдах  по м.Кременчуку у складі комісії з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної розпорядженням міського голови. В ході рейдів обстежено 68 об’єктів здійснення діяльності (41 фізичних осіб — підприємців та 17 юридичних осіб), переважно тих, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг, громадське харчування, роздрібна  торгівля.

За результатами проведених рейдів порушення встановлено у 12 суб’єктів господарювання (5 ФОП  та 7 юридичних осіб), у 5 фізичних осіб-підприємців виявлено 7 неоформлених найманих працівників, в 7юридичних осіб виявлено16неоформлених найманих працівників, 1 громадянин7 здійснював діяльність без державної реєстрації.

Внаслідок проведеної роз’яснювальної роботи: роботодавці оформили трудові відносини з 2 найманими працівниками, 1 працівник та ще 1 громадянин зареєструвалися приватними підприємцями.

Також результатом проведеної роботи є додаткове надходження до бюджету: податку на доходи фізичних осіб – 1,4 тис. грн., єдиного соціального внеску  – 1,6тис. грн., єдиного податку з фізичних – 0,7 тис. грн., військового збору – 0,2тис. грн.

По суб’єктах господарювання, у яких виявлені факти використання праці неоформлених найманих працівників та які не виправили ситуацію, інформація направлена до Управління Держпраці у Полтавській області.

  

Реєстраційний номер облікової картки платника податків –  найбільш запитувана адміністративна послуга в податковій

Реєстраційний номер облікової картки платника податків або ідентифікаційний код  є важливим документом у сучасному світі. Незважаючи на те, що отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків є добровільною процедурою, його вимагають у багатьох інстанціях.

Упродовж січня цього року в Центрах обслуговування платників податків Кременчуцької ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 1552 осіб, що становить майже 50 відсотків наданих адміністративних послуг .

Слід відмітити, що попит на отримання цього документу залишався незмінним протягом всього минулого року. За 2017 рік надано 27 192 послуги з видачі картки платника податків, в т.ч. за січень минулого року  – 1163).

Кременчуцька ОДПІ нагадує: отримання довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків – процедура безкоштовна.

Для того, щоб уперше отримати реєстраційний номер – громадянин особисто (або через представника) подає до органу фіскальної служби Облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації. Також необхідно пред’явити та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

Якщо необхідно внести зміни, наприклад у разі зміни прізвища, імені, або адреси, то реєстраційний номер залишається незмінним, – змінюється лише нові дані на бланку. У такому випадку громадянину необхідно звернутися до податкової інспекції з оригіналом паспорта (зі зміненим прізвищем, іменем, або ж адресою) та заповнити форму 5 ДР (внесення змін персональних даних).

Для отримання номера облікової картки малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, необхідно подати засвідчений в установленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою (після пред’явлення повертається) та його копію.

Довідку (вперше або в разі змін) можна безкоштовно  отримати у ЦОП упродовж трьох робочих днів.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин