Делегація Кременчука завітала до міста-побратима Алітус

В рамках зустрічі був підписаний протокол про напрямки у співпраці між містами Алітус і Кременчук на 2018 рік.

Делегація Кременчука на чолі з заступником міського голови Дмитром Кравченком, на запрошення мера міста Алітус Вітаутаса Грігаравічюса, взяла участь у святкових заходах, присвячених сторіччю відновлення Литовської державності.

За інформацією прес-служби міськради, на святкуванні також були присутні делегації трьох польських міст Сувалкі, Елк, Гіжицьк (Польща) та Амата (Латвія).

Члени офіційних делегацій зустрілися з мером міста Алітус паном Вітаутасом Грігаравічюсом та його заступником пані Валє Гібене.

Керівник кременчуцької делегації заступник міського голови Дмитро Кравченко та віце-мер міста Алітус Вале Гібене підписали протокол про напрямки у співпраці між містами Алітус і Кременчук на 2018 рік. Протокол містить перелік конкретних заходів і проектів у сфері освіти, економіки, культури, молодіжної політики та місцевого самоврядування.

Під час робочих зустрічей, які провів директор комунального підприємства «Кременчук Інвест» пан Андрій Мельник з представниками керівництва міста Алітус, досягнуто домовленості про участь ансамблю «Скрипки Кременчука» у заходах, присвячених Дню міста Алітус, які відбудуться у червні поточного року, а також міста Алітус в програмі сприяння експорту малого та середнього бізнесу.

Члени кременчуцької делегації також провели переговори з представниками міст Амата (Латвія), Сувалки (Польща), Елк (Польща) і Гіжицький (Польща).

Все по темі: алітус  делегація Кременчука  місто-побратим 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин