У Кременчуці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

 

Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні відбувся Мітинг-реквієм з ушанування подвигу учасників Революції Гідності за участі міської влади та громадськості.

У Кременчуці відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці лютневі дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Сотні людей загинули, пропали безвісти, тисячі були поранені.

104 Героям Небесної Сотні, які віддали свої життя за незалежність і європейський вибір України, Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України. Серед них і наш земляк – Ігор Сердюк.

Сьогодні перед молоддю виступив батько кременчуцького героя Микола Сердюк. Він розповів, яким був його син і чому пішов боронити свободу від свавілля влади. Ігор, бунтівник за вдачею, не міг з цим миритися і вважав своїм покликом іти на барикади, аби у нашій державі відбудуться зміни на краще.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

Протоієрей Свято-Миколаївського Собору Володимир Макогон відслужив молебень за загиблими. Помолились і за всіх постраждалих у сутичках, поранених, а також за те, щоби подібні трагедії більше ніколи не повторювались в українській історії.

 

 

Все по темі: герої  мітинг  Небесної  Сотні 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин