Делегація міста Кременчука з офіційним візитом завітала до Міста Рішон-Ле-Ціон (Ізраїль)

Український Кременчук та ізраїльський Рішон-Ле-Ціон об’єднує спільна історія та міцні духовні зв’язки.

Кременчуцька делегація у складі першого заступника міського голови Володимира Пелипенка та заступника міського голови Ольги Усанової з офіційним візитом відвідала Ізраїльське місто Рішон-Ле-Ціон.

За інформацією прес-служби міськради, на запрошення мера міста, пана Дов Цура вони взяли участь у святкуванні 70-річчя створення Держави Ізраїлю та 136 річниці створення міста Рішон-Ле-Ціон.

Під час візиту кременчуцькі посадовці мали офіційну зустріч з  мером Рішон-Ле-Ціону паном Дов Цуром, керівником комітету з міжнародник зв’язків міста Рішон-Ле-Ціон паном Мікаелєм Райфом, на якій обговорили подальші шляхи співпраці та розширення дружніх відносин між містами.

Від імені міського голови Віталія Малецького, Володимир Пелипенко запросив керівництво міста Рішон-Ле-Ціон відвідати Кременчук у зручний для них час.

Також нагадують, що український Кременчук та ізраїльський Рішон-Ле-Ціон об’єднує спільна історія та міцні духовні зв’язки. У 1882 році 10 виходців з тодішньої російської імперії під керівництвом кременчужанина Залмана Давида Левонтіна придбали у арабів пустинні землі та заснували місто Рішон-Ле-Ціон.

Відродженням духовного життя євреїв Кременчука  з 1998 року, після 60-річного забуття, відновлює раввін Шломо Давид Соломон, який народився у місті Рішон-Ле-Ціон.

Вже багато років міські громадські організації двох міст, представники влади втілюють ідеї щодо встановлення побратимських зв’язків між містами Кременчук і Рішон-Ле-Ціон.

 

 

Все по темі: кременчуцька делегація  офіційний візит  поїздка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин