Кременчуцькі навчальні заклади вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

У школах відбулися меморіальні заходи на честь Небесної сотні, а також школярі взяли участь у загальноміському траурному мітингу. 

У Кременчуцьких загальноосвітніх школах та позашкільних закладах 20 лютого вшанували пам’ять воїнів, що віддали своє життя за європейське майбутнє України, за гідність і свободу.

Як повідомляє Освіта Кременчука на своєму сайті, у школах відбулися меморіальні заходи на честь Небесної сотні, а також школярі взяли участь у загальноміському траурному мітингу.

Зокрема, пам’ять Героїв Небесної сотні вшанували в ЗОШ №16. Тут в різних класах відбулися виховні години, тематичні уроки та інші меморіальні заходи.

Виховні години, присвячені мужності учасників Революції Гідності, а також вшанування подвигу воїнів-захисників Донбасу, відбулося в ЗОШ №12.

Учні 9-Б класу спільно зі  своїм класним керівником Г. М. Бурлакою організували Урок мужності.

Для інших класів було проведено перегляд документальної хроніки періоду 2013-2014 років, а також проведено інші меморіальні заходи.

Також виховний захід до Дня Героїв Небесної сотні відбувся в Кременчуцькій ЗОШ №9. До організації було залучено представників міської бібліотечної системи для дітей

Учні шкіл центральної частини міста також долучилися до загальноміського траурного мітингу, що відбувався 20 лютого біля пам’ятного знаку «Героям небесної сотні» і в якому взяли участь міський голова В. О. Малецький, батьки кременчуцького Героя Ігоря Сердюка та громадські активісти.

 

Все по темі: Кременчук  навчалні заклади  пам'ять Героїв Небесної сотні 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин