Кременчуцьким стипендіатам вручили сертифікати на отримання стипендій

Студенти отримуватимуть стипендії у розмірі 1 200 та 700 грн.

У Кременчуці сьогодні, 21 лютого міський голова Руслан Проценко та депутат міської ради Микола Шевченко зустрілися зі стипендіатами Кременчуцької міської ради, які відзначені на міському рівні за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі.

Руслан Проценко зазначив, що з 2010 року стипендія за рахунок міського бюджету виплачується не лише за високі успіхи в навчанні, а й за активну позицію молодих людей в громадськості міста, високі досягнення у культурі та спорту.

Також він підкреслив, що влада намагається створити найкращі умови для молоді, щоб молоді люди не їхали з міста. А мали можливість реалізувати себе в Кременчуці. Адже, у місті існує багато різноманітних проектів та заохочень.

Руслан Проценко нагадав, що Кременчук ввійшов до 10 міст України, які боролися за звання Молодіжної столиці України. І хоча наше місто не здобуло перемоги, проте за багатьма напрямками було кращим від обласних центрів, які претендували на це почесне звання.

Стипендіатам показали проморолик про те, як розвивається Кременчук, молодіжні програми, які в ньому діють.

Після цього кожен з кожним зі стипендіатів мав змогу представитися, назвавши своє ім’я та прізвище, навчальний заклад, те, за що отримуватиме стипендію та на що буде її витрачати.

Варто зауважити, що більшість студентів планує її накопичувати для майбутнього, хто для того щоб навчатися далі, інші на особистий розвиток і так далі.

Молоді люди навіть мали можливість поставити запитання Руслану Проценку та Миколі Шевченку.

Завершився захід врученням стипендіатам сертифікатів на отримання стипендій та карточок Приватбанку.

Стипендію у сумі 1 200 грн. та 700 грн. отримують 34 кращих студентів вищих навчальних закладів міста різних рівнів акредитації та активістів молодіжного руху.

 

 

Все по темі: Кременчук  стипендіати  стипендія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин