Кременчужанам розповіли про ґендерну рівність чоловіків та жінок

Вчора, 20 лютого у Кременчуці відбулася прес-коференці з Оленою Сусловою, правохахисницею, головою «Жіночого інформаційно-консультативного центру», ґендерною активісткою, дослідницею з досвідом більше 20 років в Україні і закордоном з ґендерних питань, трансформації конфліктів та миротворення.

Зустріч із нею організувала громадська організація «Кременчуцький антикорупційний центр».

Взагалі мова йшла про ґендерну рівність між чоловіками та жінками. За словами правозахисниці на даний час питання ґендерної рівності стосується навіть, більше чоловіків, ніж жінок. Адже, жінки вже відчули смак незалежності. А в чоловіків насправді багато проблем. Найголовнішою з яких є та, що живуть вони на порядок менше від жінок. В Україні на сьогоднішній день різніця складає цілих 10 років. Хоча фізіологічна різниця 2-3 роки.

У межах зустрічі Олена Суслова розповідала багато цікавого, наводила приклади зі свого життя, з чим доводилося їй стикатися, а також відповідала на питання оточуючих.

Також вона говорила про жінок, які йдуть в армію чи поліцію. За її словами, вони насамперед повинні розуміти, що там вони знаходяться не заради краси. Адже, виконувати їм все доведеться на рівні з чоловіками.

 

Все по темі: гендерна рівність  Зустріч  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин