«Природа для води»: кременчуцьким дітям пропонують взяти участь в конкурсі малюнків

Конкурс проводиться з 19 лютого по 16 березня 2018 року.

КП «Кременчукводоканал» оголошує конкус до Всесвітнього дня води на кращий малюнок і запрошує до участі у ньому учнів Кременчуцьких загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Як повідомляє КП «Кременчукводоканал» на своєму сайті, метою конкурсу є поглиблення знань про значення води в житті людини, про проблеми забезпечення питною водою населення у світі, формування уявлення про технологічну схему та загальні принципи водопостачання та водовідведення в населених пунктах та виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів.

У 2018 році тема Всесвітнього дня води – «Природа для води», компанія під гаслом « Відповідь у природі» присвячена зменшенню забруднень та охороні навколишнього середовища як заходів по відновленню водної інфраструктури.

Конкурс проводиться з 19 лютого по 16 березня 2018 року.

До участі запрошуються усі бажаючі. Існує лише дві обов’язкові умови – роботу необхідно підписати (ПІБ, № школи, клас) і вчасно зібрати й надати до 16 березня (включно) 2018р. відповідальній особі від КП «Кременчукводоканал».

Всі роботи будуть розміщені в фойє адміністративної будівлі КП «Кременчукводоканал», а найкращі будуть опубліковані на офіційному веб-сайті КП «Кременчукводоканал». Конкурсна комісія визначить переможців, які будуть нагороджені почесними грамотами й призами.

За додатковою інформацією можна звертатися до відповідальної особи від КП «Кременчукводоканал» – Залюбовської Анастасії.

Координати: тел.: 77 – 97 – 01, електронна адреса: [email protected]

Додаткова інформація про Всесвітній день води та «Природа для води» на сайті:worldwaterday.org

 

Все по темі: "Природа для води"  конкурс малюнків  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин