У Кременчуці готові до зустрічі паводку та можливого підняття ґрунтових вод

Всі служби до весняного поводку готові, є необхідна техніка для відкачування води, прочищаються ливневі каналізації тощо.

У Кременчуці сьогодні, 21 лютого відбулася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій було розглянуто питання про готовність комунальних та аварійно-рятувальних служб до весняної повені у 2018-му році, пропуску льодоходу та ліквідації наслідків можливих підтоплень територій міста.

За інформацією прес-служби міськради, на засіданні повідомили, що всі служби до весняного поводку готові, є необхідна техніка для відкачування води, прочищаються ливневі каналізації тощо.

Звісно, при сильних опадах чи піднятті ґрунтових вод можливі проблеми в тих місцях, де ливнева система застаріла і мало пропускна, але служби про такі місця знають і працюватимуть у разі потреби над усуненням проблем.

Усі відповідні служби будуть вживати оперативні заходи з відкачування та водовідведення води, забезпечення безперебійної роботи насосних станцій, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій тощо.

Все по темі: комісія  Кременчук  техногенна безпека 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин