Юні кременчуцькі борці привезли нагороди відкритого турніру у Решетилівці

 

Результати відкритого турніру з греко-римської боротьби ім.. Юрія Горліс-Горського

У Решетилівці пройшов Відкритий турнір з греко-римської боротьби присвячений 120-м роковинам з дня народження Юрія Горліс-Горського. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів 2005-2012 року народження. Переможцями і призерами турніру стали:

7-9 років

Вагова категорія 29 кг

  • 1 місце — В’ячеслав Гальченко (Диканька)
  • 2 місце — Максим Веремій (Решетилівка)
  • 3 місце — Антон Божко (Решетилівка)
  • 3 місце — Владислав Максименко (Решетилівка)

10-12 років

Вагова категорія 29 кг

  • 1 місце — Кирило Кібалов (Решетилівка)
  • 2 місце — Артем Махун (Кременчук)
  • 3 місце — Юрій Голуб (Решетилівка)
  • 3 місце — Назар Панченко (Полтава)

Вагова категорія 32 кг

  • 1 місце — Олександр Іваніна (Кременчук)
  • 2 місце — Дмитро Терещенко (Полтава)
  • 3 місце — Богдан Кравченко (Решетилівка)
  • 3 місце — Тимур Крючков (Кременчук)

Вагова категорія 38 кг

  • 1 місце — Данило Ращунцев (Решетилівка)
  • 2 місце — Михайло Деребкін (Полтава)
  • 3 місце — Ярослав Шаповал (Решетилівка)
  • 3 місце — Дмитро Лях (Диканька)

Вагова категорія 42 кг

  • 1 місце — Іван Олефір (Решетилівка)
  • 2 місце — Еміль Азізов (Полтава)
  • 3 місце — Тарас Клименко (Полтава)
  • 3 місце — Василь Чкало (Кременчук)

Вагова категорія 53 кг

  • 1 місце — Євген Гриценко (Полтава)
  • 2 місце — Михайло Брилець (Полтава)
  • 3 місце — Денис Шурх (Решетилівка)
  • 3 місце — Микита Зінченко (Решетилівка)

Вагова категорія 57 кг

  • 1 місце — Сергій Педенко (Решетилівка)
  • 2 місце — Олексій Крамаренко (Диканька)
  • 3 місце — Руслан Данильченко (Полтава)

13-15 років

Вагова категорія 38 кг

  • 1 місце — Давид Чулковський (Решетилівка)
  • 2 місце — Владислав Деребко (Полтава)
  • 3 місце — Денис Омелай (Полтава)
  • 3 місце — Андрій Іващенко (Решетилівка)

Вагова категорія 48 кг

  • 1 місце — Владислав Божко (Решетилівка)
  • 2 місце — Роман Чередник (Полтава)
  • 3 місце — Віталій Саладун (Полтава)
  • 3 місце — Іван Смолянський (Полтава)

Вагова категорія 52 кг

  • 1 місце — Антон Гребельник (Решетилівка)
  • 2 місце — Ілля Зайнулін (Кременчук)
  • 3 місце — Андрій Ананко (Лубни)
  • 3 місце — Вадим Горяєць (Решетилівка)

Вагова категорія 62 кг

  • 1 місце — Максим Гнітько (Решетилівка)
  • 2 місце — Захар Іпатенко (Кременчук)
  • 3 місце — Антон Козар (Решетилівка)

Вагова категорія 68 кг

  • 1 місце — Ярослав Муліка (Решетилівка)
  • 2 місце — Василь Шкурупій (Решетилівка)
  • 3 місце — Денис Прудник (Решетилівка)
  • 3 місце — Павло Ткаченко (Кременчук)

Спортсменів підготували Валерій Славко (Решетилівка), Андрій Зубенко, Сергій Бузько (обидва — Кременчук), Антон Пушкар, Валентин Журавель (обидва — Полтава), Роман Смирнов (Лубни) та Валерій Трихліб (Диканька).

 

Все по темі: борці  Кременчуцькі  нагороди  турнір 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Липня, 2019 Неділя
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
більше новин