Кременчужанам проведуть ро’яснувальні роботи щодо правил пожежної безпеки

З метою посилення уваги до пожежної безпеки у школах та дошкільних закладах планують провести тижні знань з питань дотримання правил пожежної безпеки.

Вчора , 21 лютого у Кременчуці міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання про попередження виникнення надзвичайних ситуацій(подій), в тому числі пожеж у побуті, та загибелі людей на території міста.

За інформацією прес-служби міськради, станом на 1 лютого 2018 року у Кременчуці зареєстровано 14 пожеж, під час одної з яких загинула 1 людина.

Найпоширенішою причиною пожеж є необережне поводження людей з вогнем.

Члени комісії прийняли рішення, щодо необхідності посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час використання електроприладів, газового обладнання, пічного опалення, розповсюдження пам’яток попереджувального характеру щодо запобігання загибелі людей від пожеж. Особливу увагу приділяти неблагополучним та багатодітним сім`ям, одиноким людям похилого віку та інвалідам.

З метою посилення уваги до пожежної безпеки у школах та дошкільних закладах планують провести тижні знань з питань дотримання правил пожежної безпеки.  Плакати відповідного змісту, листівки, буклети та застереження розповсюджуватимуть у місцях масового перебування людей – закладах освіти та медицини, залізничних вокзалах, громадському транспорті, торговельних закладах тощо.

 

 

 

 

 

Все по темі: Кременчук  пожежна безпека  правила 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин