В ізоляторі тимчасового тримання №7 Кременчука було знайдено 19 мобільних телефонів та 7 зарядних пристроїв

В прокуратурі Полтавської області пройшла оперативна нарада, на якій обговорювали порушення в обласних ІТТ.

В обласній прокуратурі під головуванням в. о. прокурора Полтавської області Олександра Легеньковського за участю заступника начальника Головного управління Нацполіції в області Дениса Захарченка та директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака відбулася оперативна нарада, на якій обговорили стан додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених, засуджених та адмінарештованих осіб у спецустановах органів поліції.
На нараді озвучили, що в ІТТ № 7 ГУ НП Кременчука, виявлено та вилучено 19 мобільних телефонів та 7 зарядних пристроїв до них.
Також, у 8 ізоляторах тимчасового тримання, що діють в області, за результатами комплексних перевірок, проведених у ІІ півріччі минулого року, були виявлені порушення закону щодо матеріально-побутового, медичного забезпечення, додержання режимних вимог.
“За результатами перевірок начальнику ГУ НП в області внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді», – зазначив Олександр Легеньковський.

На оперативній нараді було прийнято рішення щодо вжиття додаткових заходів для недопущення порушень у подальшому, належного облаштування у лікарнях спеціальних палат для лікування хворих, які взяті під варту, а також обов’язкового надання їм необхідної медичної допомоги.

(за інформацією прокуратури Полтавської області)

Все по темі: ІТТ  оперативна нарада  прокуратура Полтавської області 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин