Кишкова інфекція стала причиною захворюваності дітей у гімназії №6

Усі учні, які захворіли, а також працівники їдальні, отримали кваліфіковане лікування.

Причиною масової захворюваності дітей у гімназії №6 стала кишкова інфекція.

За інформацією прес-служби міськради, про це повідомили вчора на третьому засіданні тимчасової протиепідемічної комісії, на якому розглядалося питання щодо інфекційного захворювання дітей у НВК №6.

На комісії було заслухано висновки контролюючих служб та медиків, щодо результатів проведених перевірок, встановлення діагнозу та ймовірних причин виникнення інфекції. Встановлено, що збудником інфекції стала бактерія клебсієла пневмонія. Вона може передаватися в тому числі і через не помиті руки. Саме легкий спосіб передачі став причиною захворювання багатьох дітей. Цю бактерію також висіяно і у декількох працівників кухні. Хто став першоджерелом зараження однозначно сказати просто неможливо, єдине про що з впевненістю стверджують фахівці, так це те, що це було не харчове отруєння.

Зараз нвк №6 до 24 лютого знаходиться на карантині. За цей період взяті всі необхідні аналізи, змиви, в школі щоденно проводяться дезинфекційні заходи. Усі учні, які захворіли, а також працівники їдальні, отримали кваліфіковане лікування. Про продовження карантину не йдеться – з понеділка учні нвк №6 мають повернутися за парти.

 

Все по темі: захворюваність дітей  кишкова інфекція  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин