Кишкова інфекція стала причиною захворюваності дітей у гімназії №6

Усі учні, які захворіли, а також працівники їдальні, отримали кваліфіковане лікування.

Причиною масової захворюваності дітей у гімназії №6 стала кишкова інфекція.

За інформацією прес-служби міськради, про це повідомили вчора на третьому засіданні тимчасової протиепідемічної комісії, на якому розглядалося питання щодо інфекційного захворювання дітей у НВК №6.

На комісії було заслухано висновки контролюючих служб та медиків, щодо результатів проведених перевірок, встановлення діагнозу та ймовірних причин виникнення інфекції. Встановлено, що збудником інфекції стала бактерія клебсієла пневмонія. Вона може передаватися в тому числі і через не помиті руки. Саме легкий спосіб передачі став причиною захворювання багатьох дітей. Цю бактерію також висіяно і у декількох працівників кухні. Хто став першоджерелом зараження однозначно сказати просто неможливо, єдине про що з впевненістю стверджують фахівці, так це те, що це було не харчове отруєння.

Зараз нвк №6 до 24 лютого знаходиться на карантині. За цей період взяті всі необхідні аналізи, змиви, в школі щоденно проводяться дезинфекційні заходи. Усі учні, які захворіли, а також працівники їдальні, отримали кваліфіковане лікування. Про продовження карантину не йдеться – з понеділка учні нвк №6 мають повернутися за парти.

 

Все по темі: захворюваність дітей  кишкова інфекція  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин