У Кременчуці 3800 майбутніх матусь отримали безкоштовні пологові сертифікати

Майбутнім мамам, які отримали сертифікат, не потрібно платити ні за обстеження, ні за медикаментозну підтримку, якщо така знадобиться, ні за самі пологи – усі необхідні витрати взяв на себе міський бюджет.  

У Кременчуці сьогодні, 23 лютого в Першій жіночій консультації було видано 3800-й безкоштовний пологовий сертифікат, володарем якого стала майбутня молода мама кременчужанка Черниш Юлія Валеріївна.

За інформацією прес-служби міськради, з серпня  2016 року у Кременчуці розпочали видавати безкоштовні пологові сертифікати  на ведення вагітності та пологів усім майбутнім мамам, які зареєстровані у місті. Майбутнім мамам, які отримали сертифікат, не потрібно платити ні за обстеження, ні за медикаментозну підтримку, якщо така знадобиться, ні за самі пологи – усі необхідні витрати взяв на себе міський бюджет.

Вручаючи сертифікат, міський голова Віталій Малецький побажав майбутній мамі міцного здоров’я, легкого дородового періоду та народження здорового і міцного малюка.

Юлія Черниш щиро подякувала міському голові, міській владі за турботу про майбутнє покоління, за підтримку молодих сімей. а також підкреслила, що багато її подруг, які проживають в інших регіонах України, дивуються, що в Кременчуці існує подібна програма, що кременчуцька влада допомагає молодим людям створювати повноцінні сім’ї, вони чекають, що можливо в державі зважать на досвід Кременчука, і безкоштовні пологові сертифікати стануть доступними для всіх майбутніх мам України.

Про правильність введення пологових сертифікатів говорили і лікарі пологового будинку під час зустрічі з міським головою. Як зазначив головний лікар Міського пологового будинку Ярослав Прокопчук, така практика йде на користь не тільки майбутнім мамам, але й лікарям – це набагато полегшує роботу, адже значно збільшилося фінансування лікарняного закладу, що дає змогу закуповувати усі необхідні новітні медикаментозні засоби, проводити медобстеження на новітньому обладнанні і надавати кваліфіковану допомогу вагітним.

Все по темі: безкоштовні  Кременчук  родові сертифікати 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин