У віддалених кременчуцьких мікрорайонах планують створювати громадські центри

Кошти на ці цілі планують виділити при перегляді міського бюджету за перше півріччя 2018 року.

У планах міської влади – створювати громадські центри у віддалених мікрорайонах.

За інформацією прес-служби міськради, своїми планами щодо створення Громадських центрів у мікрорайонах поділився міський голова Віталій Малецький під час зустрічі зі спеціалістами контакт-центрів.

Він зазначив, що вже цього року планують привести кілька контакт-центрів до європейського рівні, створивши на їх базі громадські центри у мікрорайонах. Один із таких центрів планують зробити на ІІІ Занасипі.

За словами міського голови, сьогодні в одному невеличкому комунальному приміщенні, розташованому у цьому мікрорайоні  змушені  працювати відразу кілька різних структур – це і  спеціалісти контакт-центру, працівники ради ветеранів, дільничний інспектор, клуб атлетичної гімнастики, один із клубів ОДЮКу, тут же знаходиться і кімната депутата.

Тож вже прийнято рішення відремонтувати і перевести в нове приміщення дільничного інспектора, покращивши таким чином умови його роботи. За рахунок приміщення, яке буде ним звільнено покращать умови роботи працівника ветеранської організації, щоб він міг нормально вести прийом громадян та спілкуватися з ними. Зроблять ремонти приміщень й інших суб’єктів, що тут знаходяться, відремонтують також хол та виконають благоустрій прилеглої території.

Подібний громадський центр планують відкрити і на вул. Олексія Древаля. Там знаходиться контакт-центр, амбулаторія, є кілька вільних приміщень, куди хочуть перевести бібліотеку, яка розташована в приміщенні наркологічного диспансеру. Кошти на ці цілі планують виділити при перегляді міського бюджету за перше півріччя 2018 року.

Громадський центр буде і на Раківці на вул. Лейтенанта Дніпрова. Там уже виконано ремонт контакт-центру, приміщення, де знаходиться рада ветеранів. Планують провести ремонті роботи в холі та відремонтувати вхід з облаштуванням пандусу.

Все по темі: віддалені мікрорайони  Кременчук  створення громадських центрів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин