9 чоловік неподалік від Кременчука захворіли на кір

Стан трьох з них оцінюють як важкий.

Станом на 23 лютого в Горішніх плавнях зареєстровано 9 випадків захворюваності на кір.

Як повідомляє Світанок Полтавщини, наразі 6 містян знаходиться на лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні. Стан трьох з них лікарі оцінюють як важкий. Ще двом призначено амбулаторне лікування, так як хвороба протікає в легкій формі. Серед них немає дітей, найстаршому хворому – 43 роки. Це жителі Горішнє плавно, Кременчука та Кобеляцького району. В основному ці пацієнти поступили в лікарню 20-22 лютого.

«19-річна студентка одного з полтавських ВНЗ, мешканка Кобеляцького району, яка надійшла до нас з кором на початку лютого, уже виписана, вона приступила до навчання, – повідомив Віктор Дудник, заступник начальника управління охорони здоров’я. – Зараз легкий перебіг захворювання спостерігається у тих, хто був раніше щеплений від цієї хвороби. Взагалі для захисту від кору має бути хоча б два щеплення. Коли пройшло більше десяти-п’ятнадцяти років після вакцинації, імунітет знижується і людина може захворіти, хоча в цьому випадку захворювання, як правило, протікає легше, ніж у не щеплених».

За інформацією заступника начальника управління охорони здоров’я, в місті зараз є дві дози вакцини проти кору, вони призначається для дітей, які можуть бути в контакті з хворими з кором.

Сьогодні вакцину КПК (кір, епідпаротит, краснуха) повинні привезти до Києва, а з понеділка очікується її доставка по регіонах.

За інформацією епідеміологічного відділу Горішнеплавневского окремого підрозділу лабораторних досліджень, за тиждень по області зареєстровано 13 випадків кору, з них 6 – у Кобеляцькому районі (4 дитини). Поодинокі випадки реєструвалися в Полтаві, Кременчуці та районах області.

Все по темі: захворюваність  кір  неподалік Кременчука 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин