Астрологiчний прогноз на 26 лютого – 4 березня

ОВЕН

Цього тижня закладіть мiцний i надiйний фундамент для майбутнiх успiхiв. Занурення в роботу повинне бути комфортним, не приносити стреси i перевтому. Якщо щось не вдається так добре, як завжди – не хвилюйтеся, все прийде з досвiдом. Субота – чудовий день для вiдвiдування театру або ресторану.

ТЕЛЕЦЬ

Проблеми, що накопичилися, доведеться вирiшувати. У понедiлок небажано планувати дiловi зустрiчi, а ось побачення влаштувати можна. У середу концентруйтеся на головних справах, надаючи перевагу логiцi. Намагайтеся вiдстоювати свою точку зору, навiть якщо вас переконують дуже впливові люди. Не варто недооцінювати конкурентiв, такi думки можуть вiдволiкти вас вiд важливiших справ.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня спробуйте скласти план дiй i дотримуватися його, iнакше потонете в численних справах i турботах. У серединi тижня роботi доведеться присвятити багато сил i часу, але перенавантажувати себе теж не варто. Вас чекає дiйсно солiдний прибуток, тож усi витраченi зусилля окупляться. У суботу варто провести час із друзями.

РАК

Сприятливий час для вирiшення особистих i службових справ. Великий шанс знайти кошти для реалiзацiї своїх iдей. Ви постiйно вiдчуватимете пiдтримку навколишніх у майже всiх своїх починаннях. Вiрогiднi позитивнi змiни на роботi та в навчаннi. Четвер буде насичений спiлкуванням із рiзними людьми. Намагайтеся бути люб’язним, цiкавим i привабливим спiвбесiдником. Для того, щоб ухвалити остаточне рiшення в особистому життi, вам може знадобитися порада близької людини.

ЛЕВ

Вдалий час для обдумування й обговорення довгострокових планiв. У цiй важливiй справi вам допоможе інтуїція – вона пiдкаже, що головне. У серединi тижня можливi спiвбесiди або просто розмови з начальством. Намагайтеся обдумувати кожне своє слово. У четвер вашi продуктивнi iдеї викличуть у колег непiдробний iнтерес. Якщо у суботу дiяти за наперед визначеною схемою, то все вийде чудово.

ДIВА

Ситуацiя, що склалася, цього тижня сприятиме усуненню непорозумiнь i змiцненню вашого авторитету. Пропозицiї, що надійшли у вiвторок, приймiть i спробуйте використати з найбiльшою користю для себе. Середа – сприятливий день для досягнення бажаного, але залучайте до роботи тiльки надiйних i перевiрених людей. У четвер ваша особиста таємниця може стати надбанням інших, що призведе до напружених стосунків у сім’ї. Утiм, усе владнати ви зможете до кiнця тижня.

ТЕРЕЗИ

Не варто намагатися протистояти появі нового у вашому житті, навiть якщо при цьому щось старе повинне залишитися у минулому. Робота приноситиме задоволення i гарний настрiй. Середа – сприятливий день для оновлення iмiджу i змiни кола спiлкування. Вдалими виявляться проекти з новими дiловими партнерами. У четвер ви доведете, що цiлком виправдовуєте довiру начальства. Але прагнiть не бути надмiрно самовпевненими – це може призвести до ускладнення стосункiв із близькими.

СКОРПIОН

Подiї пройдуть цiлою лавиною, багато змінюючи у вашому житті. Будьте готовi до вiдновлюваних робiт або до впорядкування ландшафту. Попереду безліч новин, причому вельми приємних. Начальство вас цiнує i готове прислухатися до вашої думки. Дiловi контакти помiтно активiзуються, можливі закордонні вiдрядження.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня ви багато усього досягнете i навiть встигнете реалiзувати практично всi поставлені плани. Тiльки прагнiть не метушитися i вiрити у власнi сили. Зараз бажано утриматися вiд вiдвiдування громадських заходiв i уникати довгих дискусiй. У спiлкуваннi з близькими людьми спробуйте обiйтися без саркастичних висловiв i рiзкостi, бережiть свої i чужi нерви. Вихiднi присвятiть домашнім клопотам, але без шуму, переставляти меблi не час.

КОЗЕРIГ

Цього тижня для реалiзацiї ваших амбiтних планiв доведеться неабияк попрацювати. Поїздки можуть минути неспокiйно, але ви досягнете бажаних результатiв. Насолоджуйтеся комплiментами – вони переконуватимуть вас у тому, що ви дiйсно чудова особистiсть. Можливо, не без пiдстав. Нинi вам пiд силу органiзацiя будь-якого цiкавого i незвичайного заходу. Також тиждень вдалий для укладення договорiв i придбання нерухомостi.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня творча активнiсть, працездатнiсть та iнтуїцiя дозволять вам змiнити життєву ситуацiю на краще. У вас усе виходитиме, вашi iдеї схвалить начальство. У вас з’являться новi партнери та iнвестори. До речi, якщо ви захочете змiнити сферу дiяльностi, то дiйте за планом. Проте пам’ятайте, що грошi – все ж таки не головне в життi.

РИБИ

У понедiлок вам необхiдно бути обережнiшими у словах, щоб не розкрити чужу таємницю. Може виникнути ситуацiя, коли вам доведеться швидко оволодiти новими знаннями i професiйними навичками. Тиждень сприятливий для творчої дiяльностi, можлива поява нових проектiв i замовлень. Середа загрожує конфлiктами в сім’ї. Не дуже захоплюйтеся фантазiями i планами, робiть акцент на їхній реалiзацiї.

Все по темі: віщування  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин