«Крок назустріч»: у Кременчуці відбулася зустріч з членами сімей загиблих учасників АТО

Відтепер такі зустрічі будуть проходити в останню суботу кожного місяця.

У Кременчуці вчора, 24 лютого для членів сімей загиблих учасників АТО у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району, у відділенні «Центр реабілітації та адаптації УБД, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» відбувся захід «Крок назустріч».

Як повідомляє Департамент соціального захисту населення на своїй сторінці в «Фейсбук», тема спілкування, яка була піднята на заході, є найважливішою в будь-який час. Необхідність взаємодії, суспільний спосіб життя потребує від людини певних вмінь, навичок та норм спілкування. Розмовляючи про все, обговорюючи всі теми та труднощі, можна досягти згоди у їх вирішенні. Тренінг для дорослих пройшов у теплій, дружній атмосфері. Учасники групи були дуже активні, зацікавлені у розвитку своїх вмінь та навичок. Важливою частиною тренінгу була релаксація. Гостям вдалося сформувати та вдосконалити свої методики релаксу. В той же час, з дитячою групою вдалося створити «Будиночок своєї мрії». Діти з задоволенням вступили у гру і відкрились на 100%.

По закінченню тренінгу відбулося сумісне чаювання з гостями та працівниками Центру, на якому було прийнято рішення про необхідність подальшої роботи та про організацію подібних семінарів-тренінгів. Підсумком стало визначення графіку регулярних зустрічей, а саме останню суботу кожного місяця.

Все по темі: "Крок назустріч"  Кременчук  члени сімей загиблих учаснків АТО 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин