«Крок назустріч»: у Кременчуці відбулася зустріч з членами сімей загиблих учасників АТО

Відтепер такі зустрічі будуть проходити в останню суботу кожного місяця.

У Кременчуці вчора, 24 лютого для членів сімей загиблих учасників АТО у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району, у відділенні «Центр реабілітації та адаптації УБД, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» відбувся захід «Крок назустріч».

Як повідомляє Департамент соціального захисту населення на своїй сторінці в «Фейсбук», тема спілкування, яка була піднята на заході, є найважливішою в будь-який час. Необхідність взаємодії, суспільний спосіб життя потребує від людини певних вмінь, навичок та норм спілкування. Розмовляючи про все, обговорюючи всі теми та труднощі, можна досягти згоди у їх вирішенні. Тренінг для дорослих пройшов у теплій, дружній атмосфері. Учасники групи були дуже активні, зацікавлені у розвитку своїх вмінь та навичок. Важливою частиною тренінгу була релаксація. Гостям вдалося сформувати та вдосконалити свої методики релаксу. В той же час, з дитячою групою вдалося створити «Будиночок своєї мрії». Діти з задоволенням вступили у гру і відкрились на 100%.

По закінченню тренінгу відбулося сумісне чаювання з гостями та працівниками Центру, на якому було прийнято рішення про необхідність подальшої роботи та про організацію подібних семінарів-тренінгів. Підсумком стало визначення графіку регулярних зустрічей, а саме останню суботу кожного місяця.

Все по темі: "Крок назустріч"  Кременчук  члени сімей загиблих учаснків АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин