За перевищення швидкості «Укравтодор» хоче вищі штрафи

А також посилити штат поліції.

В. о. голови Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак вважає за необхідне збільшити суми штрафів за перевищення швидкості на дорогах, а також посилити штат поліції.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Нам не вистачає поліції, яка б штрафувала порушників швидкісного режиму» – заявив він.

«Ми можемо прописати обмеження в 40, 50, 60 км/год, але якщо нікому штрафувати за перевищення швидкості, то закон не буде працювати. Це головне завдання – посилення поліції і збільшення штрафів», – заявив голова «Укравтодору».

Він також вважає, що для вирішення питання перевищення водіями швидкості і, відповідно, для зниження рівня смертності на дорогах необхідно побудувати автоматичну систему контролю швидкості, змінити закон про фотофіксацію.

«Тільки так ми отримаємо реальний результат щодо порушення швидкісного режиму і скорочення смертності. Але я усвідомлюю: це непопулярна думку, особливо серед водіїв», – зазначив Новак.

Він переконаний, що вирішення питання збільшення граничної швидкості на дорогах – передусім, за поліцією, комунальними властями або власниками доріг.

«Вони повинні вирішувати, яка повинна бути швидкість. Якщо є можливість і дорога – на дві-три-чотири смуги, то, звичайно, можна збільшити швидкість на ній», – сказав голова «Укравтодору.

«Ми запропонували основну загальну умову по дорогах в населених пунктах: з 60 км/год знизили до 50 км/год. У інших країнах, наприклад в ЄС, йдуть переговори на предмет зниження ще з 50 км/год до 30 км/год у спеціальних зонах, у центрі міст», – додав Новак.

 

Все по темі: вищі штрафи  перевищення швидкості  Укравтодор 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин