Чим далі, тим гірше: неподалік від Кременчука стареньку собаку викинули з машини

Наразі пес знаходиться в КП «Спецсервіс Кременук».

Вчора, рано вранці, ще в темряві, неподалік від Кременчука в районі Кривушів, з машина викинули стару собаку.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», пес довго скиглив від страху і болю, потім змовк і ліг вмирати…

«Помирати треба було довго і болісно, – пише Марина Кожушко, –  ​​від голоду, холоду, від туги… Напевно, таку страшну смерть він «заслужив» багаторічної відданістю своїм господарям – вони так вирішили. Але світ не без добрих людей, про собаку повідомили в нашу службу – спасибі! Майже замерзлого, змученого пса забрали в пункт тимчасового утримання. Зараз він у безпеці, дуже старенький, майже сліпий, він намагається освоїтися в вольєрі і зрозуміти, що з ним сталося… Чому ж так соромно дивитися в його сліпі, але говорять, мудрі очі?».

За її словами, у Спецсервіс постараються, що б свій останній день цей пес зустрів ситим, спокійним і улюбленим. На скільки це можливо, виправлять жорстоку несправедливість, яку зробив той, хто викинув свою собаку на мороз, адже милосердя і повага до старості – це основа всього людського, це те, що робить нас людьми.

Також Марина Кожушко нагадує, що таких старих, покинутих, котрі сумують собак в Спецсервіс багато, їх настільки шкода, що по справжньому боляче на них дивитися.

«Абсолютно не зрозуміло, – пише вона, – що треба мати в душі, що б так вчинити з живим псом, який прожив поруч багато років. Це страшні, небезпечні люди, вони здатні на все… Придивіться друзі, може бути, ви знаєте цю собаку і її господарів, повідомте, будь ласка, нам. Закон України і Кримінальний Кодекс ніхто не відміняв! За цим фактом, ми готові подати заяву в поліцію про жорстоке поводження з тваринами!».

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

 

Все по темі: з машини  КП «Спецсервіс-Кременчук»  стареньку собаку викинули 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин