Кременчужани можуть економити свій час і передавати показники за світло через Інтернет

Споживачі теплової енергії міста можуть дізнатися про послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

У Кременчуці для зручності споживачів ПАТ «Полтаваобленерго» оновило електронний сервіс «Ваша абонентська книжка».

Як повідомляє «Полтаваобленерго» на своєму сайті, зареєструвавшись можна вирішити чимало запитань, а саме: внести показники лічильника, перевірити стан розрахунків за спожиту електроенергію, роздрукувати рахунок для оплати, переглянути діючі тарифи.

Споживачі теплової енергії міста Кременчука можуть дізнатися про послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Для реєстрації з головної сторінки офіційного сайту ПАТ «Полтаваобленерго» – www.poe.pl.ua потрібно перейти за посиланням «Ваша абонентська книжка» – https://www.poe.pl.ua/abon/. Заповнити всі поля у пункті меню «Реєстрація». Ввести логін та пароль, які у подальшому будуть необхідні для входу до сервісу. Запам’ятати їх. Вказати номер свого особового рахунку, який можна дізнатися з бланку квитанції на оплату або зателефонувавши до абонентського відділу відповідної філії чи Кол-центру компанії. Також необхідно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Для коректної роботи не використовувати e-mail, зареєстрований на російських сервісах. Під час реєстрації можна обрати форму отримання рахунку про сплату за електроенергію.

Після заповнення необхідних даних на вказаний номер телефону надійде повідомлення з кодом підтвердження. Для завершення процесу реєстрації необхідно ввести логін, пароль та код із смс-повідомлення.

Також звертають увагу на те, якщо протягом 30 хвилин не підтвердити реєстрацію, занесені дані будуть анульовані і потрібно буде повторити все з самого початку.

Якщо виникли проблеми при реєстрації, необхідно звернутися до Кол-центру компанії за номерами телефонів: (0532) – 510 – 910 (згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку), 0800 – 210 – 312 (безкоштовно на території України), 097 – 20 – 20 – 207 (безкоштовно в мережі Київстар), 093 – 17 – 02 – 533 (безкоштовно в мережі Lifecell). Також можна надіслати запит на електронну адресу: [email protected] Для отримання інформації потрібно вказати номер особового рахунку, прізвище абонента та адресу підключення. Ці дані необхідні для ідентифікації.

 

Все по темі: Кременчук  ПАТ "Полтаваобленерго"  показники за світло через Інтернет 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин