Учасник «Євробачення» від України змінить свій номер

У фіналі нацвідбору Євробачення-2018, який відбувся цими вихідними, MELOVIN отримав 5 балів з 6 можливих від журі і максимальні 6 балів від глядачів. У підсумку такий результат забезпечив йому перемогую

Новоспечений учасник Євробачення-2018, яке відбудеться навесні в португальському Лісабоні, Костянтин Бочаров, більш відомий за сценічним псевдонімом MELOVIN, поділився емоціями після українського Національного відбору пісенного конкурсу.

Як розповів виконавець це він сам придумав, що в кінці номера сходи, по якій він буде підніматися, в буквальному сенсі запалає, повідомляє 24tv.ua із посиланням на ресурс «Вести».

«Ідея номера – цілком і повністю моя. Під час виступу було дійсно дуже жарко. І важко було співати через дим і пара», – підкреслив артист.

Крім того, він пояснив, чому втік з прес-конференції після півфіналу.

«Я розумів, що мене будуть всі питати, як зміниться мій номер до другого виступу. Але для мене головне було зберегти інтригу. І тому я залишив прес-конференцію», – зазначив музикант.

У той же час MELOVIN акцентував, що для основного конкурсу в Європі він знову злегка змінить свій номер, ідея якого у нього, за його словами, була ще до початку Нацвідбору, правда, як саме зміниться виступ, Костянтин не розповів. За словами співака, він буде тримати інтригу до останнього.

Все по темі: MELOVIN  Євробачення  конкурс  музика 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин