Із лисячої нори до Спецсервіса Кременчука: собачка чекає на нового господаря

Три місяці в Спецсервіс м’яко і обережно намагалися заслужити її довіру.

У КП «Спецсервіс Кременчук» знаходиться собачка на ім’я Норка, якій потрібен господар.

Як повідомляє Марина Кожушко начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», наступне повідомлення з’явилося в Фейсбук ще 28 листопада:

«Щеня в лисячій норі! Пару тижнів тому мені розповіла жінка, що в лісі, далеко від цивілізації в лисячій норі живе руде цуценя (дівчинка). Жінка туди ходила з козами, вона там влітку кізок пасе і носила їжу цуценяті, але ось уже зима і вона туди ходити не буде, снігом замесе і все. Я також живу в 4 км від того місця – не находишся, а взимку по коліно в снігу просто не добредеш туди. Я не знаю що робити. Начебто залишити там тварину – це не правильно, але от дістати його звідти мені нереально».

За словами Марини Кожушко, на сполох забила Тетяна, їхній давній друг і волонтер. Зловити дику, перелякану собачку в лисячій норі, було дуже важко, операція порятунку розтягнулася на кілька днів. Спільними зусиллями волонтерів і співробітників Спецсервісу, собачку все-таки зловили і забрали в пункт тимчасового утримання.

Ще важче було її приручити, вона абсолютно не довіряла людям, ховалася в будці так само, як в своїй норі, на контакт не йшла ні за що.

«Три місяці в Спецсервіс м’яко і обережно намагалися заслужити її довіру, – пише Марина Кожушко, – і здобули перемогу! Норка, (так назвали собачку), перетворилася в дуже красиву, ручну, розумну собаку! Вона із задоволенням спілкується з людьми, дуже ласкава і контактна, просто чудо!».

Норку вже стерилізували, прийшов час шукати для неї справжній будинок. Ця собачка стане незвичайним іншому, адже після свого самотнього, голодного, страшного ув’язнення в лисячій норі, вона вміє цінувати людське добро і дружбу.

Марина Кожушко закликає, щоб приходили і знайомилися, її віддадуть в найдобріші руки. Адже, собака з важким минулим здатна на особливу вірність, вона вміє любити, як ніхто інший.

«А всім тим, хто викидає беззахисних тварин на вірну смерть, – пише Марина Кожушко, – ми хочемо нагадати про те, що всі ми живемо на землі не вічно, і кожен наш безцінний, прожитий день – вже не повернути, так що спішить робити добро!».

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: КП "Спецсервіс Кременчка"  лисяча нора  потрібен господар 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин