Кабінет Міністрів України частково відмінив мораторій на перевірку бізнесу

23 лютого Кабмін прийняв Постанову, якою затвердив перелік органів державного нагляду, на які не поширюється дія мораторію.

Минулого тижня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №1104 від 18 грудня 2017 року, яким затверджено перелік органів державного нагляду, на які не поширюється дія мораторію на перевірки (Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності »). З ряду органів знято заборону на перевірки, а ряду дозволено проводити перевірки тільки з певних питань.

До Вас можуть прийти:

 1. Національний банк
 2. Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення
 3. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг та її територіальні органи
 4. Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку і її територіальні органи
 5. Антимонопольний комітет і його територіальні відділення
 6. Державіаслужба
 7. Держархбудінспекція та її територіальні органи
 8. Держатомрегулювання та його територіальні органи
 9. Держаудитслужба і її територіальні органи
 10. Держекоінспекція та її територіальні органи (в частині здійснення в межах повноважень, передбачених законом, державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства щодо екологічної та радіаційної безпеки)
 11. Держекспортконтроль
 12. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та її територіальні органи
 13. Адміністрація Держспецзв’язку та її територіальні органи
 14. Мінприроди
 15. Держгеонадра
 16. Госгеокадастр і його територіальні органи
 17. Держпраці і її територіальні органи
 18. Держпродпотребслужба і її територіальні органи (в частині заходів по здійсненню державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за додержанням санітарного законодавства, безпекою та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин)
 19. ГСЧС і її територіальні органи (в частині здійснення державного нагляду (контролю) щодо закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних установ, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічного) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (в тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва) 20. ДФС і її територіальні органи
 20. Структурні підрозділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій 22. Виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад
 21. Виконавчі органи міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (в частині заходів по здійсненню державного контролю за дотриманням законодавства про руді)
 22. Органи державного ринкового нагляду в межах сфер своєї відповідальності, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд».

Тепер держорганам буде складніше відмовити скаржникам у проведенні перевірки того чи іншого підприємства.

Все по темі: мораторій на перевірку бізнесу  Потавнова Кабміну від 23 лютого 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин