Кременчуцький навчальний заклад заборгував працівникам більше мільйона гривень

Він не може його погасити вже більше ніж пів року.

У Кременчуці вчора, 27 лютого на засіданні тимчасової комісії розглянули питання щодо заборгованості із виплати заробітної плати , пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах міста.

За інформацією прес-служби міськради, станом  на 1 лютого 2018 року  мали заборгованість із виплати заробітної плати 2 економічно-активних підприємства ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури» понад 1 млн.70 тис. грн. та ПрАТ «Бетон» 159 тис. грн. Про те, ПрАТ «Бетон» вже погасило заборгованість.

Що ж стосується ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури», то більш ніж мільйонний борг із виплати заробітної плати навчальний заклад не може погасити вже більш ніж 1,5 року.

За словами заступника міського голови Ольги Усанової, ця заборгованість створена штучно.  Навчальний заклад розраховував набрати  частину студентів на комерційній основі, але не зміг, про те, викладачам нараховувалася заробітна плата, як за повністю наповнені групи. Шукати шляхи вирішення проблеми попередні керівники відмовлялися, тому борги лише накопичувалися.

Наразі у  ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури» змінився керівник, а 62 працівники взяли довідки про заборгованість, щоб подати позови до суду щодо погашення їм боргу із виплати заробітної плати. Новий керівник навчального закладу на засідання комісії не з’явився і графіка погашення заборгованості не надав, тож скоріше за все він розраховує, що заборгованість буде погашено за рахунок обласного бюджету.

Заборгованість із виплати заробітної плати  мають також 2 економічно неактивні підприємства та  2 підприємства – банкрути.

Розглянули на засіданні комісії і питання щодо заборгованості ПрАТ «АвтоКрАЗ» та колективного підприємства «Кременчукнафтохімбуд» перед пенсійним фондом України.  Борг ПрАТ «АвтоКрАЗ» складає майже 6 млн. грн. Пенсійний фонд стягує ці кошти з підприємства через суд, відповідні рішення на суму близько 5,8 млн. грн. вже прийняті.

Все по темі: забогованість  Кременчук  навчальний заклад 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин