Юні кременчуцькі борці – одні з кращих на Полтавщині

Підсумки обласного борцівського турніру

Днями у Кременчуці відбувся Чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2003-2004 р. н. До вашої уваги результати змагань:

Вагова категорія 38 кг

  • 1 місце — Андрій Іващенко (Решетилівка)
  • 2 місце — Владислав Деребко (Полтава)
  • 3 місце — Денис Омелай (Полтавський р-н)
  • 3 місце — Максим Снегірьов (Кременчук)

Вагова категорія 41 кг

  • 1 місце — Дмитро Вовк (Кременчук)
  • 2 місце — Віталій Радкевич (Кременчук)
  • 3 місце — Олександр Терешкевич (Кременчук)
  • 3 місце — Віталій Солодун (Полтава)

Вагова категорія 44 кг

  • 1 місце — Ерік Шевченко (Кременчук)
  • 2 місце — Дмитро Махтай (Кременчук)
  • 3 місце — Андрій Бондаренко (Полтава)
  • 3 місце — Тарас Клименко (Полтава)

Вагова категорія 48 кг

  • 1 місце — Андрій Гура (Кременчук)
  • 2 місце — Владислав Божко (Решетилівка)
  • 3 місце — Антон Комаревцев (Кременчук)
  • 3 місце — Роман Чередник (Полтава)

Вагова категорія 52 кг

  • 1 місце — Денис Заніздра (Кременчук)
  • 2 місце — Артем Пінчук (Кременчук)
  • 3 місце — Богдан Джунь (Хорол)
  • 3 місце — Антон Гребельник (Решетилівка)

Вагова категорія 57 кг

  • 1 місце — Сеймур Мамедов (Миргород)
  • 2 місце — Ілля Семенцов (Кременчук)
  • 3 місце — Владислав Заіка (Хорол)
  • 3 місце — Ярослав Лиманець (Хорол)

Вагова категорія 62 кг

  • 1 місце — Владислав Іваніна (Кременчук)
  • 2 місце — Сергій Хутько (Кременчук)
  • 3 місце — Дмитро Сидоренко (Миргород)
  • 3 місце — Максим Гнітько (Решетилівка)

Вагова категорія 68 кг

  • 1 місце — Андрій Кондюхов (Кременчук)
  • 2 місце — Ярослав Муліка (Решетилівка)
  • 3 місце — Роман Середа (Миргород)
  • 3 місце — Віталій Муліка (Полтава)

Вагова категорія 75 кг

  • 1 місце — Денис Трудненко (Решетилівка)
  • 2 місце — Олег Панченко (Полтава)
  • 3 місце — Тарас Овсіковський (Полтава)

Вагова категорія 85 кг

  • 1 місце — Андрій Голуб (Кременчук)
  • 2 місце — Максим Гладишкін (Кременчук)

.Спортсменів до змагань готували тренери Валерій Славко (Решетилівка), Антон Пушкар та Валентин Журавель (Полтава), Андрій Зубенко, Сергій Бузько, Анатолій Коханевич, Олександр Дронов, Микола Троян (всі — Кременчук), Сергій Шудегов (Миргород), Олег Лопушняк (Хорол).

 

Все по темі: борці  Кременчуцькі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин