35 мільйонерів у Кременчуці було минулого року

Почали декларувати свої доходи ще й репетитори.

У  Кременчуцькій об’єднаній державній податковій інспекції повідомили, що у них минулого року доходи більше мільйона гривень вказали в своїх деклараціях  35 громадян  (27 – мешканців м.Кременчука, 6 – Горішні Плавні та 2 – Глобине), повідомили в інспекції.

А з початку вже цього року  в розмірі понад 1 млн грн на загальну суму 7,2 млн грн задекларували доходи дві особи.

«Необхідно відмітити факт декларування в минулому році доходів, отриманих від надання репетиторських послуг. Навіть незначна кількість таких декларацій – свідчить про підвищення податкової культури мешканців міста», -також зазначили у  Кременчуцькій об’єднаній державній податковій інспекції.

 

Загалом же минулого року найактивніше громадяни декларували:

  • доходи від продажу сільськогосподарської продукції – більше 65 відсотків від загальної кількості поданих декларацій (до території обслуговування ОДПІ входять 3 сільськогосподарські райони – Глобинський, Кобеляцький та Козельщинський).
  • друге місце посідають декларації з доходами у вигляді отриманої спадщини та отриманого у дарунок нерухомого майна.
  • Третє та четверте місця – належить громадянам, які прозвітували про отримані доходи від здавання в оренду нерухомого майна та про доходи від продажу нерухомого або рухомого майна.

Протягом минулого року до ОДПІ подано всього 12 339 податкових декларацій  про майновий стан і доходи, одержані в 2016 році, з них 10270 обов’язкових декларацій.

Всього задекларовано доходу 541,5 млн. грн.

Визначено до сплати: податку на доходи фізичних осіб 16,4 млн. грн. та 2,7 млн.грн. – військового збору.

Також протягом 2017 року 2 071 особа скористалися правом на отримання податкової знижки. З них, понад  80 відсотків – за витратами, які пов’язані з оплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти та за витратами на сплату внесків за  договорами довгострокового страхування життя.

Громадянам, які заявили право на податкову знижку, з бюджету повернуто 1,8млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб.

З початку цього року податкові декларації про отримані доходи за 2017 рік по Кременчуцькій ОДПІ вже подав 731 громадянин (кременчужани – 290 декларацій).

Із  загальної кількості декларацій 555 – подано громадянами, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, та 176 – громадянами, які  виявили  бажання   скористатись  правом на податкову знижку.

Все по темі: декларація  мільйонер  податкова  репетитор 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Грудня, 2019 Понеділок
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин