Кременчужан просять не паркуватися обабіч дороги, а також без особливої потреби не виходити на вулицю

Кременчуцькі комунальники працюють цілодобово, щоб ліквідувати наслідки негоди.

Внаслідок активних циклонів в Україні продовжують утримуватися складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

За інформацією прес-служби міськради, кременчуцькі комунальники працюють цілодобово, щоб ліквідувати наслідки негоди. Снігоприбиральна техніка комунальних підприємств міста працює на автошляхах міста, щоб створити належні умови для безперебійного руху транспорту.

Міська влада звертається до власників транспортних засобів не залишати надовго свої автомобілі  обабіч доріг, на зупинках громадського транспорту, щоб вони не заважали роботі спецтехніки.  Водії мають пам’ятати, що припарковувати свої  транспортні засоби необхідно тільки у визначених місцях, щоб комунальники могли якісно очистити дороги від снігу, а  авто не потрапили у «сніговий полон».

Враховуючи погіршення погодних умов і різке зниження температури зовнішнього повітря прохання до кременчужан без особливої потреби не виходити на вулицю, щоб не отримати травми чи обмороження.

Незважаючи на складні погодні умови, міська влада тримає ситуацію під контролем, всі комунальні служби, управляючі компанії готові  працювати у посиленому режимі.

Все по темі: комунальники  Кременчук  ліквідація наслідків негоди 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин