Рятувальники вже більше доби визволяють вантажівки, які застрягли в снігу

Пригоди на дорогах траплялись в різних районах Кременчука.

Вчора, 28 лютого, о 23.00 рятувальники буксировали вантажний автомобіль із вулиці Вадима Пугачова: надійшло повідомлення  про те, що за вище вказаною адресою  його  вантажний автомобіль перекрив рух.

О  23.50  по вулицій Київська 64, район заправки «Сокар»: від  інспектора патрульної поліції м. Кременчука надійшло повідомлення  про те, що за вище вказаною адресою   вантажний автомобіль «РЕНО» перекрив рух  у зв’язку з чим  утворився  затор автотранспорту.

Сьогодні, 1 березня, о 4.00  по вул. Героїв Крут, у районі будинку №35: надійшло повідомлення  про те, що за вище вказаною адресою трактор «Борикс», який належить КТП-1628  з’їхав у кювет та не може самостійно виїхати на проїжджу частину. Буксирування трактору позитивних результатів не дало. Подальші роботи потрібно проводити з застосуванням автокрану.

О 6.40.по вул. Ціолковського район залізничного переїзду: від  водія вантажного автомобіля «КАМАЗ» , надійшло повідомлення про те, що за вище вказаною адресою  вантажний автомобіль перекрив рух на переїзді  у зв’язку з чим може утворитися затор автотранспорту. За допомогою тросу було проведено буксирування  вантажного автомобіля.

Все по темі: витягали вантажівки  рятувальники процювали понад добу 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин