«Укрпошта» прискорила на один день доставку посилок в Кременчук

Розширювати маршрутну мережу «Укрпошта» має можливість завдяки закупівлі нових вантажівок.

Національний провайдер поштового зв’язку «Укрпошта» ввела прямі маршрути своїх вантажівок між Києвом і Кривим Рогом, а також Києвом і Кременчуком.

Як повідомляє Центр транспортних стратегій на своєму сайті, це дало можливість скоротити термін доставки пошти на одну добу.

«Клієнти, замовляючи доставку  «Укрпошта Експрес», отримають свої замовлення від столичних продавців на наступний день», – відзначили в компанії.

Завдяки прямому сполученню столиці з великими регіональними містами зменшилося завантаження сортувальних пунктів в обласних центрах.

«Запущено ще одне пряме сполучення – Київ-Кременчук. Важливо, що прибуття маршрутів з Києва до обласних центрів збігається з графіком регіональних маршрутів «, – передають в компанії коментар першого заступника гендиректора Олександра Перцовського.

За їх інформацією, розширювати маршрутну мережу «Укрпошта» має можливість завдяки закупівлі нових вантажівок. У минулому році компанія придбала 279 нових авто, що більше ніж за останні 5 років, і закупила 8300 комп’ютерів. Додатково «Укрпошта» почала залучати партнерів по аутсорсингу транспортних послуг, що дало більше гнучкості у відкритті нових прямих маршрутів і дозволяє і надалі прискорювати доставку, повідомили в компанії.

Найближчим часом «Укрпошта» планує запустити магістральний маршрут Маріуполь-Краматорськ-Рубіжне, який з’єднає найбільші центри Донецької області, а також Донецька і Луганська області між собою.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: "Укрпошта"  Кременчук  прискорила доставку 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин