Історія зі стареньким викинутим псом, завершилася щасливим чином

Як виявилося, господарям цього пса подарував син, який 11 років тому пішов з життя.

Пес, якого нещодавно вважали викинутим в Кривушах, насправді виявився домашнім улюбленцем на ім’я Малюк.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», на днях люди похилого віку, чоловік і дружина, дуже замучені приїхали до Спецсервісу. Вони побачили сюжет по телебаченню і впізнали свого улюбленого Малюка.

Як виявилося, люди не користуються Інтернетом, і поки сумну розповідь з фотографіями їх собаки, бурхливо обговорювали в соцмережах, вони в сльозах ходили по вулицях і шукали свою дорогу пропажу.

«Малюкові більше 15 років і все своє життя він живе в цій сім’ї, пише Марина Кожушко. –  І завжди на волі, у дворі, але ніякої ланцюга – справжній, улюблений друг. Господарі припускають, що він міг непомітно вийти в прочинену хвіртку, але як він опинився рано вранці, на абсолютно іншій вулиці, та ще й в такому жалюгідному стані – залишається загадкою. Як зворушливо було дивитися на їхню зустріч, жінка і чоловік плакали від щастя! З Малюком у них пов’язано багато, він їм дуже дорогий. Ці чудові, добрі люди розповіли нам, що багато років тому Малюка привіз з Києва їх син… 11 років тому син пішов з життя, а Малюк залишився з ними…

Можна тільки уявити собі, що вони відчували, поки розшукували цю собаку…

Також вона зазначила, що робітники Спецсервісу щасливі, що допомогли возз’єднатися цій сім’ї, і від щирого серця дякують всім, хто взяв участь в поверненні Малюка під рідний дах, адже це було так важливо.

«Той, хто «допоміг» Малюкові виявитися далеко від будинку, в канаві, – зауважує Марина Кожушко, – морозним ранком, кинутим на смерть – повинен знати, що він мало не знищив надію і любов хороших, літніх людей. Це огидний вчинок, якого варто соромитися все життя!».

Все по темі: знайшлися господарі  КП "Спецсервіс Кременчука"  старенького пса 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин