1 золоту, 1 бронзову та 3 срібних медалі привезли кременчуцькі палалімпійці з легкої атлетики

Чемпіонат проходив серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

З 27 лютого по 1 березня 2018 року у міському легкоатлетичному манежі міста Бахмут Донецької області відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Кременчуцькі легкоатлети досить успішно виступили на змаганнях – вибороли 1 золоту,три срібні та 1 бронзову медалі.
За інформацією прес-служби міськради, чемпіонкою України у бігу на дистанції 400 м стала МСУМК Наталія Кобзар (жінки,змагальний клас Т-37).
 Серед чоловіків з важкими наслідками ДЦП дві срібні медалі у бігу на 60 та 200 метрів завоював МСУ Владислав Косюк.
У штовханні ядра серед чоловіків у наших земляків 2 медалі: змагальний клас F-12- срібна у МСУМК Андрія Голівця ,  змагальний клас F-20. – бронзова медаль у КМСУ Олександра Ярового
У штовханні ядра серед жінок змагального класу F-20 лише 4-е місце у першорозрядниці Тетяни Білик, проте вона встановила новий рекорд Полтавської області у штовханні ядра для закритих приміщень свого змагального класу.
Спортсменів до змагань готували тренери МСУ Ганна Печко, ЗТУ Ірина Зикова, ЗТУ Віктор Лис, ЗТУ Юрій Щипець та МСУ Дмитро Панчелін.
Фінансову підтримку для підготовки до чемпіонату та для участі у ньому надала міська влада Кременчука та Полтавський регцентр «Інваспорт».
 Посприяли у цьому Полтавська обласна ДЮРСШІ(в.о. директора Наталія Барановська) та КДЮСШ «Авангард» міста Кременчука (директор Дмитро Сошенко).
 

Все по темі: Кременчук  легкоатлети  паралімпійці 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин