Кременчук змінюється

Кременчук – особливе місто, яке має розвинену промислову складову, при цьому може пишатися і своєю культурною спадщиною. Тим приємніше, що у нього є величезні перспективи для розвитку. Підтвердженням цього є оновлення і трансформація Кременчука. Активно змінюють вигляд і, головне, з’являються нові міські парки, сквери, зелені зони. У 2018 році в районі вулиці Вадима Пугачова створять ще один сучасний і гарний сквер.

Необхідність зелених зон у Кременчуці дуже важко переоцінити. Адже через те, що у місті сконцентровано багато промислових підприємств, екологічна ситуація є напруженою та потребує особливої уваги. Щоб зменшати так зване екологічне навантаження, місту потрібні зелені зони. І чим більше, тим краще. Не менш важливо, щоб вони були сучасними та комфортними.

Зелені зони, що змінюють простір

Про те, що облаштовані парки та сквери змінюють усе навкруги себе, говорять уже не один рік. У Кременчуці це довели на ділі. Після проведення масштабної реконструкції і оновлення всіх доріжок у парку «Придніпровський» тут суттєво збільшилась кількість
відвідувачів. Комплексне облаштування скверу імені Олега Бабаєва та парку «Міський сад» призвело до розвитку бізнесу навколо цих територій та навіть збільшення вартості нерухомості біля зелених зон. Тобто їхнє створення стало причиною економічних змін у місті. Про таку закономірність спільного розвитку фахівці говорили не один рік, у Кременчуці це довели.

Новий сквер

У 2018 році у Кременчуці облаштують ще одне місце для відпочинку кременчужан. Майбутній сквер планують організувати на розі вулиць Вадима Пугачова та Гвардійської. На ділянці відсутні капітальні споруди, а поруч розташований дитячий садок №33, неподалік п’ятиповерхова житлова забудова. Ініціатором його появи став депутат міської ради Олександр Яцина. Над його реалізацією депутат працював кілька років і таки досягнув бажаного.

«Це багатонаселений район, в якому до 2007 року, за великим рахунком, не було жодного якісно облаштованого двору. А от великий пустир біля дитячого садочка був. І такий, що ввечері там страшно ходити. Це ненормально, таких місць не має бути. Тому, побачивши все це і почувши скарги людей, у мене виникла ідея зробити саме у цьому місці гарний і сучасний сквер. Тут буде проведене якісне озеленення, облаштовано дитячий майданчик з обладнанням для дітей віком від 3 до 12 років, організовано місця для відпочинку дорослих, встановлено спортивний майданчик із комплексом вуличних тренажерів, зручні сучасні доріжки тут замостять тротуарною плиткою, біля садочка відновлять асфальт. У сквері будуть гарні лави, встановлять урни для сміття. Узагалі, під час проектування було враховано все: від огорожі до декоративних стовпів для повного освітлення скверу. Для мене цей проект був справжньою мрією, і цього року я здійсню її», – говорить депутат.

Плани

У перспективі в цьому окрузі передбачається багато змін. Однією з них є поява штучного футбольного поля. Це також великий проект, спрямований на розвиток дітей та молоді, покращення їхнього здоров’я та налаштування молоді на здоровий спосіб життя.

Все по темі: місто  парк 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин