Кременчуцькі комунальники борються проти снігу (відео)

Сніг, тепер ще й мокрий, комунальники прибирають із внутрішньо квартальних доріг та проїздів, із зупинок та площ. Працюють вранці, вдень та вночі 5-ту добу поспіль.

Відео узято із сайту Кременчуцької міської ради

Управління житлово-комунального господарства повідомляє, що з початку снігопаду КП «Благоустрій Кременчука» працювало у посиленому режимі. 107 працівників комунального підприємства  та 24 одиниці техніки працювали щодня з 4 години ранку, розчищаючи від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту та підходи до пішохідних переходів. Станом на ранок  2 березня було розчищено понад 230 тис. кв. м. тротуарів, 17,48 тис. кв.  м. зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів.

А ще комунальники планують вивозити великі кучі снігу з міста. Про це повідомив учора, 2 березня, на щотижневій апаратній нараді начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик.  Він зазначив, що комунальні підприємства міста прибиратимуть великі кучі снігу на зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах, перехрестях та транспортних розв’язках та вивозитимуть з міста.

 

Все по темі: Благоустрій Кременчука  комунальники  негода  сніг 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин