Кременчуцькі комунальники борються проти снігу (відео)

Сніг, тепер ще й мокрий, комунальники прибирають із внутрішньо квартальних доріг та проїздів, із зупинок та площ. Працюють вранці, вдень та вночі 5-ту добу поспіль.

Відео узято із сайту Кременчуцької міської ради

Управління житлово-комунального господарства повідомляє, що з початку снігопаду КП «Благоустрій Кременчука» працювало у посиленому режимі. 107 працівників комунального підприємства  та 24 одиниці техніки працювали щодня з 4 години ранку, розчищаючи від снігу тротуари, зупинки громадського транспорту та підходи до пішохідних переходів. Станом на ранок  2 березня було розчищено понад 230 тис. кв. м. тротуарів, 17,48 тис. кв.  м. зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів.

А ще комунальники планують вивозити великі кучі снігу з міста. Про це повідомив учора, 2 березня, на щотижневій апаратній нараді начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик.  Він зазначив, що комунальні підприємства міста прибиратимуть великі кучі снігу на зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах, перехрестях та транспортних розв’язках та вивозитимуть з міста.

 

Все по темі: Благоустрій Кременчука  комунальники  негода  сніг 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин