Астрологiчний прогноз на 5-11 березня

ОВЕН

Цього тижня вам буде потрiбна яснiсть у думках, чiткiсть у висловлюваннях i визначенiсть у планах на майбутнє. Вам доведеться знайти новi варiанти розвитку ситуацiї, щоб налагодити вiдносини з колегами. Починати у вiвторок реалiзацiю масштабних проектiв i планiв не варто, велика небезпека зiткнутися з рiзними перешкодами i тяганиною. Тому що всi вже будуть зайнятi пiдготовкою до свята. У вихiднi краще вiдмовитися вiд дiлового навантаження, вiдпочиньте в компанiї друзiв.

ТЕЛЕЦЬ

Можливий емоцiйно напружений тиждень. Багато ваших досягнень будуть пов’язанi з подоланням труднощiв. Вдалий період для вирiшення проблем, якi турбували вас останнiм часом. Живiть сьогоднішнім днем, радiйте подiям, що відбуваються зараз. До того ж близькi люди приготували вам подарунки. Звернiть увагу на перспективнi проекти. Але не розголошуйте свої плани. У середу вам може пощастити виконати важливе завдання, яке до цього здавалося нездiйсненним. Ваш життєвий потенцiал зросте, i ви подiлитеся своїм оптимiзмом із навколишніми.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня не намагайтесь робити все швидко i напористо. Вiдпустiть ситуацiю, i вона сама вирiшиться саме так, як вам треба. У серединi тижня ви можете опинитися перед необхiднiстю зробити вибiр – дiйте спокiйно, обдумано i без поспiху. Не починайте реалiзацiю своїх iдей, доки не з’явиться впевненiсть у власних силах, а коли почнете, нiкому не дозволяйте вставляти вам палицi в колеса. Вибирайтеся у вихiднi на природу, проведiть час у компанiї друзiв, влаштуйте свято i не думайте про проблеми.

РАК

Схоже, настав момент, коли варто щось у собi змiнити. Для того, щоб процес відбувався поступово, варто почати iз зовнiшностi. Мiнiмальнi зусилля – i ваш образ виблискуватиме новими барвами. Прислухайтесь до голосу iнтуїцiї i остаточно вирiшiть, в якому напрямi та з ким хочете йти по життю далi. У вiвторок не варто починати складні та довготривалі справи. У другій половині тижня ви можете діяти на власний розсуд, за винятком суботи, коли бажано не вiдлучатися з будинку i бiльше часу провести із сім’єю.

ЛЕВ

Представники даного знака зможуть отримати користь у будь-якому становищі, використовуючи свою чарiвнiсть i дипломатичнi здiбностi. На роботi слiд зберiгати спокiй i не втомлюватися повторювати собi, що всi змiни – на краще. У понедiлок вам знадобиться умiння концентруватися на поставлених завданнях. У суботу порадуйте себе новими враженнями. У недiлю захистiть себе вiд непотрiбних контактiв.

ДIВА

Цього тижня буде важливою незалежнiсть вашої думки. Намагайтесь не звертати увагу на точку зору начальства i колег. Не вiдкладайте на невизначений час виконання творчих задумiв, оскiльки вашi iдеї цiлком здiйсненнi. У четвер близька людина порадує приємним подарунком. У п’ятницю смiливо втiлюйте задумане, слухайте тiльки голос власної iнтуїцiї i будьте впевненi у своїх дiях.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня зайнятiсть на роботi вбереже вас вiд здiйснення необдуманих учинкiв. Краще присвятити час продуктивнiй працi. Буде нелегко займатися незвичними справами. Вiд вас вимагатиметься повна мобiлiзацiя, умiння швидко думати i не менш швидко дiяти.

СКОРПIОН

Виникне багато цiкавих iдей. Зараз ви не дуже товариськi, зате вельми зiбранi. У понедiлок не звертайте увагу на жарти колег по роботi, зберiгайте спокiй – i ви станете переможцем. Середа – гарний день для руйнування старого i початку нових важливих справ, цей час дуже продуктивний для творчостi. Наприкiнцi тижня вас чекає низка приємних вражень. Ваш гарний настрiй порадує не тiльки вас самих, а й усiх, хто опиниться поряд.

СТРIЛЕЦЬ

Якщо на початку тижня у вас не все виходитиме, не зневiряйтеся, займiться iншою справою, а ця проблема поступово вирiшиться сама собою. Не ухиляйтеся вiд роботи, але в той самий час i не берiть на себе надто багато зобов’язань. Якщо ви уважно слухатимете i чутимете людей, якi вас оточують, то зможете досягти злагоди i взаєморозумiння з усіма. У свята придiлiть бiльше часу й уваги дiтям i старшим родичам.

КОЗЕРIГ

Цього тижня проявiть наполегливiсть i активнiсть у справах, особливо в самоосвiтi, якщо вирiшите нею зайнятися. Допомога близьких людей дасть заряд позитивних емоцiй i зробить вас невразливими до впливу зовнiшнiх чинникiв. Цей перiод пiдходить для пошуку нової роботи i змiни дiяльностi. У серединi тижня вiдбудуться важливi зустрiчi та знайомства. У четвер бажано запланувати спiльнi з коханою людиною справи.

ВОДОЛIЙ

Ваше гасло – бiльше слухайте i менше говорiть. Цього тижня знадобиться мудрiсть, щоб уникнути конфлiктiв на роботi. Знайшовши однодумцiв, ви отримаєте можливiсть здiйснити вашi плани. Бажано переглянути свiй розклад дня, спробуйте врiвноважити робочий день i час, присвячений домашнiм справам. У довгi вихiднi дозвольте собi довгоочікуваний вiдпочинок, не вiдмовляйтеся вiд запрошень друзiв i рiдних у гостi.

РИБИ

Цього тижня ви особливо успiшно впораєтесь із чужими проблемами. У вас виникатиме безліч iдей, але їхню реалiзацiю доведеться поки вiдкласти. Не варто намагатися активно проявляти iнiцiативу, результати навряд чи виправдають зусилля. У середу ви i ваше оточення будете дуже залежнi вiд емоцiйної сфери – ваш «кислий» вигляд може надовго зiпсувати усім настрiй.

Все по темі: віщування  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин