100-річчя відновлення державності Литви: кременчужан запрошують взяти участь в створенні кращого плакату

Переможці будуть нагороджені цінними подарунками та спеціальними дипломами.

У рамках Року Литви в Кременчуці КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» та Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) об’являють творчий конкурс плакатів, присвячений 100-річчю відновлення державності Литви.

Як повідомляє Кременчук Інвест на своєму сайті, до участі в конкурсі запрошуються учні шкіл (10-17 років), студенти вищих навчальних закладів (17-23 роки), молоді педагоги (20-25 років).

Плакати повинні бути присвячені 100-річчю відновлення державності Литви, відображати членство Литовської Республіки в Європейському Союзі та НАТО, досягнення Литовської Республіки, зв’язок Литви з Україною, містити історичні сюжети тощо.

Роботи необхідно виконати на на форматі паперу A0 (841х1189 мм) цей розмір так званого «ватманського листа», або формат Е з міжнародного стандарту ISO 290. Плакати можуть бути виконані фарбами, різнокольоровими або однотонними олівцями, або роздруковані як продукт комп’ютерного дизайну.

До плакату (плакатів) повинні бути додана коротка інформація про автора:

  1. Короткий опис роботи;
  2. Місце навчання або роботи;
  3. Вік автора;
  4. Адреса, e-mail, мобільний телефон.

Плакати повинні бути надіслані в строк до 30 квітня 2018 року у вигляді бандеролі (в якій зберігається цілісність плакату).

Плакати також можуть бути принесені особисто на адресу  місто Кременчук, провулок Дмитра Тьомкіна 4, офіс КП «Кременчук Інвест».

Якщо плакати надсилаються з інших міст, то при відправці необхідно замовляти кур’єрську доставку пакунку на вказану адресу.

Переможців буде об’явлено в пресі та на web-сайтах КП «Кременчук Інвест» www. kremenchukinvest.com.ua та АСБМР www.apibd.com в строк до 5 травня 2018 року.

Переможці будуть нагороджені цінними подарунками та спеціальними дипломами.

Все по темі: 100-річчя відновлення державності Литви  конкурс плакатів  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин