Кременчужан сьогодні чекають на презентацію виставки-пам’яті художника Анатолія Дяченка

У Кременчуці сьогодні, 5 березня в Міській художній галереї (мала зала) о 15:00 відкривається виставка учнів художника, члена Національної спілки художників України Дяченка Анатолія Давидовича.

Як повідомляють організатори на своїй сторінці в «Фейсбук», експозиція присвячена пам’яті талановитого земляка, що довгі роки творив та викладав художню майстерність у нашому місті.

На ній буде 16 учасників представили 65 робіт.

Як пригадував Анатолій Давидович, його перший учитель Харитон Миргородський запросив дітей на заняття. Перший день прийшов майже весь клас і малювали тканину,що лежить на столі. На другий день вже половина всіх бажаючих малювала з натури зім’ятий папірець. На третій день прийшов тільки хлопчик Анатолій. «Ось ти мені й потрібен, – сказав Миргородський, – а тепер починаємо навчання!» Цей урок запам’ятав Анатолій Дяченко на все життя і цінував дітей, які хотіли вчитися і працювати, адже творчість, це постійний і каторжний труд, праця над собою…
Ціла плеяда учнів пана Дяченка обрали свою професію, пов’язану з творчістю. Хтось викладає в художній школі, хто в університеті чи має власну гончарню, фотографує, розробляє макети книжок… Хтось живе в Кременчуці, Полтаві, Києві, Харкові, Дніпропетровську, а хто далеко за межами України продовжує свій творчий шлях.

Відвідувачі зможуть побачити твори Дмитра Короля, Шелест Антоніни, Мирошниченко Віолетти, Метель Тетяни, Кучера Романа, Гольберг Яни, Клюс Вікторії, Стружко Катерини, Макарової Інги, Мирошниченко Анни, Пеліпас Олени, Томенко Наталії, Довгопол Єгора, Юргелі Валентини.

Роботи виконані в різних техніках і жанрах: живопис, гравюра,кераміка, витинанка, фотографія, вишивка бісером тощо. Приємного перегляду і до зустрічі!

Все по темі: виставка-пам'ять  відкриття  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин