Два сучасних операційних блока відкрили в Кременчуцькій ЦРЛ

Для проведення капітальних робіт були залучені кошти Фонду розвитку територій області.

Урочистий день для Кременчуцької центральної районної лікарні

Сьогодні, 6 березня, в Кременчуцькому районі відбулася важлива та довгоочікувана подія – урочисте відкриття двох операційних блоків в реанімаційному відділенні Кременчуцької центральної районної лікарні.

Як повідомляє Кременчуцька РДА на своїй сторінці в «Фейсбук», для проведення капітальних робіт були залучені кошти Фонду розвитку територій області у сумі 1114,9 тис. грн., які виділили депутати Полтавської обласної ради Олег САЗОНОВ, Сергій ГАМЗА, Олександр АЛЕКСЮК та Дмитро ПІВЕНЬ.
У даному заході взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, заступник голови Євгеній КОЛЕСНИК та екс-голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ. Серед почесних гостей були також присутні депутати Полтавської обласної ради Олег САЗОНОВ, Сергій ГАМЗА, Олександр АЛЕКСЮК та голови сільських рад.
Зі словами вдячності до почесних гостей та всіх присутніх звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, депутат обласної ради Олег САЗОНОВ та головний лікар медичного закладу Марія ІГНАТЧУК.

«Відкриття відремонтованого операційного блоку – це перший крок в реорганізації медичної галузі району», – йдеться в повідомленні.

 

Все по темі: відкриття  Кременчуцька ЦРЛ  операційні блоки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин