Кременчужан запрошують до Києва на міжнародну виставку UITT «Україна – Подорожі та туризм»

Також кременчужани можуть до 20 березня подати рекламно-інформаційну та іміджеві продукцію серед розповсюдження серед учасників та гостей витсавки.

28-30 березня 2018 року у Києві відбудеться 24-та міжнародна виставка UITT-2018 «Україна – Подорожі та туризм».

За інформацією прес-служби міськради, UITT – щорічна виставка туризму для туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і агенцій, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв з багатьох країн світу.

В минулорічному заході UITT-2017 взяло участь близько 318 компаній з 30-ти країн світу.

З метою промоції об’єктів культури і мистецтв, курортно-рекреаційної сфери і туризму, фестивалів, які знаходяться на території міста Кременчука, об’єднаної територіальної громади Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації просить надати рекламно-інформаційну (буклети, путівники, флаєри, візитки) та іміджеві (календарі, магніти, сувеніри, папки, пакети) продукцію для розповсюдження серед учасників та гостей виставки.

Дану продукцію необхідно надати до 20 березня 2018 року Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, контактна особа – Гонтарюк Наталія Едуардівна (тел..:+380506464198).

Все по темі: «Україна - Подорожі та туризм»  виставку UITT  кременчужан 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин