Як купити квитки на фінал Ліги чемпіонів-2018

 

Sport.ua розповідає, як потрапити на вирішальний матч найпрестижнішого клубного турніру Європи

26-го травня 2018 року в Києві, на НСК «Олімпійський», відбудеться фінал Ліги чемпіонів сезону 2017/18. Вперше фінальний поєдинок найпрестижнішого клубного турніру Європи пройде в Україні. Втім, абсолютна більшість українських уболівальників не зможуть подивитися свято футболу з місця події.

І причина навіть не в тому, що місткість «Олімпійського» становить набагато менше місць, ніж кількість фанатів футболу в нашій країні. Основна частина квитків буде розділена між уболівальниками з країн клубів-фіналістів, тому якщо донецький «Шахтар» не зможе дійти до фіналу Ліги чемпіонів, а це до сих пір не вдавалося жодному українському клубу, то наші вболівальники не матимуть ніяких привілеїв в можливості придбати квиток на вирішальний матч турніру. Все як завжди: країна-господиня ніколи не отримує окрему квоту квитків.

Скільки квитків надійде в продаж

У сезоні 2016/17 на фінальний матч у Кардіффі туринському «Ювентусу» і мадридському «Реалу» виділили по 18 тисяч квитків при тому, що стадіон «Міленіум» вміщує 74500 місць. З огляду на, що місткість НСК «Олімпійського» – 70050, можна припустити, що в цьому році фіналістам виділять приблизно така ж кількість тікетів.

Ще 25 тисяч бронюється для так званої «Сім’ї УЄФА», куди входять спонсори, представники федерацій різних країн, запрошені гості. Також 26-го травня приблизно на 5 тисяч буде розширена ложа преси. Таким чином, для простих уболівальників (з країн, які не будуть представлені в фіналі своїм клубом) залишиться всього близько 4-х тисяч квитків.

Де купити квитки

Поширення квитків, які надійдуть у вільний продаж, буде здійснюватися тільки через офіційний сайт УЄФА. У період з 15-го по 22-е березня буде прийом заявок, і їх буде дуже багато. Серед них і розіграють вільні квитки, після чого щасливчики зможуть їх викупити.

Тобто, на умовні 4 тисячі тікетів претендуватимуть вболівальники з усієї планети, тому кількість бажаючих буде в рази перевищувати кількість доступних квитків. Одна людина може запросити всього лише 2 квитки однієї цінової категорії. Колективні заявки на звичайні тікети не приймаються – тільки на VIP.

Ціна квитків

УЄФА вже почав продаж квитків категорії VIP. Вартість одного такого пропуску на стадіон – від 3200 до 4500 євро. Ціни звичайних квитків стануть відомі 15-го березня, в момент відкриття прийому заявок.

УЄФА зазвичай пропонує 4 загальні цінові категорії квитків. У минулому році в Кардіффі пропуск на місце за воротами на верхніх і нижніх ярусах (4-я категорія) коштував дешевше за все – 65 євро. Трохи вище була вартість квитків на кутові трибуни (3-ю категорію) – 155 євро. Спостерігати за фінальним матчем за воротами (2-я категорія) можна було за 305 євро.

Найдорожче простим уболівальникам було купити квиток на місце за воротами на верхніх і нижніх ярусах (1-я категорія) – 430 євро. Швидше за все, в Києві ціни будуть трохи нижче, ніж в минулому році в столиці Уельсу.

Все по темі: Квитки  Ліга чемпіонів-2018  фінал 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин